Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Alrevés Films Barcelona 630 109 883 www.alreves.cat
Widescope Productions SL Barcelona 93 453 98 78 www.widescopeproductions.com
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona +34 686 928 494 www.mikivelilla.com
Rai Films S.L. Cornellà de Llobregat +34 649 906 300 raifilms.co
MINIMAL HEROES SL Barcelona 936241754 minimalheroes.tv/
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
Volga Barcelona 680 935 612 www.volga-volga.eu
Wild Productions Barcelona 600749262 www.wildproductions.tv
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
TTProduction Barcelona 644.162.163 www.ttproduction.net
La Chula Productions Barcelona 670719885 www.lachula.tv
Good Monday Barcelona 619 82 45 25 / 609 807 610 www.goodmonday.tv
Unida Films Barcelona 931797841 www.unidafilms.com
Lemure Barcelona 607085210 www.lemure.cat
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92, 625 50 88 87 www.barberafilms.com
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Vamcams Barcelona 699837327
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/

Pàgines