Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 594 of /var/www/apps/app0799/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Compacto, SCCL Barcelona 629030506 www.compacto.coop
Punt de Gir Barcelona 676 814 901 www.puntdegir.com
Tuset Studio Barcelona 93 371 30 93, 638 174 871 www.tusetstudio.com
Possible Films, S.L. Barcelona 600 41 45 40 www.possible.es
Tangenio Barcelona 938 581 932, 679205094 www.tangenio.com
Nightwalk Films Barcelona 627423848 https://www.nightwalkfilms.es
Nomasdf Productions Barcelona 685 194 743 www.nomasdf.com
Fast Up Productora Audiovisual Esplugues de Llobregat +34 933 684 814 www.fastup.tv
Limmat Films Montcada i Reixac +34 698 604 095 www.limmatfilms.com
Moviemach Dosrius - Maresme Film Commission +34 937 916 434, +34 667 569 395 www.moviemach.com
Mandarin Media Barcelona 935185152 www.mandarin-media.com
El Cuarto Mono Barcelona 935185152 www.4mono.com
Arrival films Barcelona 657468329 www.arrival-films.com
360 filmmakers Barcelona 626940681 josepgutierrez.com/360-filmmakers-productora-barcelona-vr-video-foto-y-timelapse/
Gris Medio SCP Barcelona 669832977 www.grismedioproductions.com
Greywall Productions Terrassa +34 622 330 654 www.greywall.tv
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
Lab Creative Studio El Masnou - Maresme Film Commission +34 935 405 001 www.labcreativestudio.com
Kumbu Films Barcelona 637705554 www.kumbufilms.com
CIRICI & LA CREATIVA; S.L. Barcelona 677389834 www.lacreativa.com

Pàgines