Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona 686928494 www.mikivelilla.com
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
Volga Barcelona 680 935 612 www.volga-volga.eu
Wild Productions Barcelona 600749262 www.wildproductions.tv
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
TTProduction Barcelona 644.162.163 www.ttproduction.net
La Chula Productions Barcelona 670719885 www.lachula.tv
MINIMAL HEROES SL Barcelona 936241754 minimalheroes.tv/
Good Monday Barcelona 619 82 45 25 / 609 807 610 www.goodmonday.tv
Unida Films Barcelona 931797841 www.unidafilms.com
Lemure Barcelona 607085210 www.lemure.cat
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92, 625 50 88 87 www.barberafilms.com
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Vamcams Barcelona 699837327
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Alrevés Films Barcelona +34 630 109 883 www.alreves.cat
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com
Growt Hacking S.L. Barcelona 935851121, 615030545 mentedigital.es/

Pàgines