Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Vamcams Barcelona 699837327
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Unida Films Barcelona 931797841, 649 62 04 81 www.unidafilms.com
Alrevés Films Barcelona +34 630 109 883 www.alreves.cat
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com
Growt Hacking S.L. Barcelona 935851121, 615030545 mentedigital.es/
IM+C Agencia Publicidad Medios y Creatividad Barcelona 936315612 implusc.com/
Mashup Barcelona- Content & Storytellers Barcelona 654 169 064 mashup.barcelona
360 filmmakers – Tour Virtual Barcelona 626940681 www.360-filmmakers.com
BCN VISIONA TV S-L- Barcelona 93 228 91 91, 677 440 674 www.visiona.tv
IZZA FILM Sant Feliu de Llobregat +34 608 157 015 www.izzafilm.com
Cookify sl Barcelona 678883721 www.cookify.es
Animals Hairy Experience SL Barcelona 609 412 063 www.animalsfilms.tv
Utopía 126 S.L. Barcelona 34 659 81 68 91 www.utopia126.com/
Forest Film Studio Sabadell 677 150 916 www.forestfilm.studio
NEVEN BARCELONA Barcelona 666310352 www.nevenbarcelona.com

Pàgines