Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
023. Think. Create. Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
Crazy for locas (Barcelona) Barcelona 607 703 319 crazyforlocas.com
Crazyforlocas (Vilassar) Vilassar de Mar 607703319 www.crazyforlocas.com
Hype photo & Films S.L Barcelona +34 678 582 966 +34 931 587750 www.hype-photo.com
Colmado Barcelona +34 672 027 071 www.colmado.tv
Hondo Studio Gavà +34 662 122 660 www.hondostudio.com
Alrevés Films Barcelona 630 109 883 www.alreves.cat
Widescope Productions SL Barcelona 93 453 98 78 www.widescopeproductions.com
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona +34 686 928 494 www.mikivelilla.com
Rai Films S.L. Cornellà de Llobregat +34 649 906 300 raifilms.co
MINIMAL HEROES SL Barcelona 936241754 minimalheroes.tv/
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
Volga Barcelona 680 935 612 www.volga-volga.eu
Wild Productions Barcelona 600749262 www.wildproductions.tv
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
TTProduction Barcelona 644.162.163 www.ttproduction.net
La Chula Productions Barcelona 670719885 www.lachula.tv

Pàgines