Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Utopía 126 S.L. Barcelona 34 659 81 68 91 www.utopia126.com/
IM+C Agencia Publicidad Medios y Creatividad Barcelona 936315612 https://implusc.com/
Forest Film Studio Sabadell 677 150 916 www.forestfilm.studio
NEVEN BARCELONA Barcelona 666310352 www.nevenbarcelona.com
Young Soul Studios, SCP Barcelona 644331137 www.youngsoulstudios.com
Alrevés Films Barcelona 630109883
Atman Audiovisual S.L. Barcelona 931456585, 679184454 www.atmanaudiovisual.com
Creueta119 Sabadell 677 150 916 www.creueta119.cat
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
EXODUS Productora Audiovisual Cornellà de Llobregat +34 669 75 73 61 https://exodusproduction.com
cameraobscura studio Blanes +34 616 500 219 www.cameraobscura-studio.com
023.Think.Create.Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Miguel Velilla Filmmaker Barcelona 686928494 miguelvelilla.com/
Nou-Studios Barcelona Audiovisual, SL. Barcelona 931753095 www.nou-studios.com
Custom Films Barcelona 607897170 / , 667412526 www.customfilms.tv
The Wild Pony S.L Barcelona 938553468, 629836740 www.wildpony.es
HAROLD ENTERTAINMENT Barcelona 932541200/914320033 www.haroldentertainment.com
El Dedo en el Ojo S.L. Barcelona 93 444 76 78 www.eldedoenelojo.com
SurFilm Audiovisual and Commercial Productions SL Barcelona 609 813 855 www.sur-film.com
Western Productions S.L. Barcelona 616 972 124 www.westernproductions.tv

Pàgines