Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
023. Think. Create. Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
Crazy for locas (Barcelona) Barcelona 607 703 319 crazyforlocas.com
Crazyforlocas (Vilassar) Vilassar de Mar 607703319 www.crazyforlocas.com
Bonapassa, Cinema & Audiovisual Consulting, S.L. Barcelona 639 461 792 www.bonapassa.com
YuMagic Barcelona 93 017 49 04 https://yumagic.com/
Hype photo & Films S.L Barcelona +34 678 582 966 +34 931 587750 www.hype-photo.com
Colmado Barcelona +34 672 027 071 www.colmado.tv
Hondo Studio Gavà +34 662 122 660 www.hondostudio.com
DELAROSA FILMS Cardedeu +34 722 291 874 www.delarosafilms.com
Carlos Castillo Massaguer Santa Maria de Palautordera +34 670 898 490 www.carlescastillo.com
Puck Produccions Sant Just Desvern +34 606 419 133 www.puckproduccions.com
AircatProductions Castellgalí +34 629 548 108, +34 622 201 581 www.aircatproductions.com
Byte Imatge Produccions S.L. Granollers 93 846 49 70, 619 77 88 24 www.byteimatge.com
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona +34 686 928 494 www.mikivelilla.com
Rai Films S.L. Cornellà de Llobregat +34 649 906 300 raifilms.co
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
The Beats Films Barcelona 93 172 06 76 www.thebeatsfilms.com
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es

Pàgines