Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona 686928494 www.mikivelilla.com
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
The Beats Films Barcelona 93 172 06 76 www.thebeatsfilms.com
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
La Chula Productions Barcelona 670719885 www.lachula.tv
Unida Films Barcelona 931797841 www.unidafilms.com
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92, 625 50 88 87 www.barberafilms.com
EL CORRAL Gurb (+34) 621 277 978 www.elcorral.cat
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
Åkerblom Studio Barcelona 669945404 www.akerblomstudio.com/
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Co.Studio | Design & Branding Barcelona 93 414 51 53 www.costudio.design
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Toma13 films Sabadell +34 637 160 330 www.toma13films.com
Mashup Barcelona- Content & Storytellers Barcelona 654 169 064 mashup.barcelona
Àccent Films Barcelona 654775848 www.accentfilms.es
360 filmmakers – Tour Virtual Barcelona 626940681 www.360-filmmakers.com
Mendips Barcelona 93 015 38 36 , 695 168 250 www.mendips.es
Bonitaworld Media Productions Barcelona +34661336239 www.bonitaworld.com
Retrato Profesional Barcelona 639406907 https://www.retratoprofesional.com/

Pàgines