Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
EL CORRAL Gurb (+34) 621 277 978 www.elcorral.cat
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
Åkerblom Studio Barcelona 669945404 www.akerblomstudio.com/
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Co.Studio | Design & Branding Barcelona 93 414 51 53 www.costudio.design
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Unida Films Barcelona 931797841, 649 62 04 81 www.unidafilms.com
Toma13 films Sabadell +34 637 160 330 www.toma13films.com
Mashup Barcelona- Content & Storytellers Barcelona 654 169 064 mashup.barcelona
Àccent Films Barcelona 654775848 www.accentfilms.es
360 filmmakers – Tour Virtual Barcelona 626940681 www.360-filmmakers.com
Mendips Barcelona 93 015 38 36 , 695 168 250 www.mendips.es
Bonitaworld Media Productions Barcelona +34661336239 www.bonitaworld.com
Retrato Profesional Barcelona 639406907 https://www.retratoprofesional.com/
NEVEN BARCELONA Barcelona 666310352 www.nevenbarcelona.com
Young Soul Studios, SCP Barcelona 644331137 www.youngsoulstudios.com
Atman Audiovisual S.L. Barcelona 931456585, 679184454 www.atmanaudiovisual.com
Creueta119 Sabadell 677 150 916 www.creueta119.cat
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv

Pàgines