Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
DELAROSA FILMS Cardedeu +34 722 291 874 www.delarosafilms.com
Carlos Castillo Massaguer Santa Maria de Palautordera +34 670 898 490 www.carlescastillo.com
Puck Produccions Sant Just Desvern +34 606 419 133 www.puckproduccions.com
AircatProductions Castellgalí +34 629 548 108, +34 622 201 581 www.aircatproductions.com
Byte Imatge Produccions S.L. Granollers 93 846 49 70, 619 77 88 24 www.byteimatge.com
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona +34 686 928 494 www.mikivelilla.com
Rai Films S.L. Cornellà de Llobregat +34 649 906 300 raifilms.co
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
The Beats Films Barcelona 93 172 06 76 www.thebeatsfilms.com
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
La Chula Productions Barcelona 670719885 www.lachula.tv
Unida Films Barcelona 931797841 www.unidafilms.com
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92, 625 50 88 87 www.barberafilms.com
EL CORRAL Gurb (+34) 621 277 978 www.elcorral.cat
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
Åkerblom Studio Barcelona 669945404 www.akerblomstudio.com/
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Co.Studio | Design & Branding Barcelona 93 414 51 53 www.costudio.design
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Toma13 films Sabadell +34 637 160 330 www.toma13films.com

Pàgines