Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 594 of /var/www/apps/app0799/www/sites/default/settings.php).

Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Luci Lenox Barcelona 677 527 824 www.lucilenox.com
Rosor Foret Robau Barcelona 679 144 746 www.rosorforet.com
Isabel Garcia Martinez Barcelona 639 608 931 www.isabelgarciamartinez.com
Javier Ceferino Barcelona 629 963 040 www.javierceferino.com
Bernat Pascual Segura Barcelona 687 947 316
Carmina Camps Caral Barcelona www.carminacamps.com
Jordi S. Berenguer Milá Barcelona 93 449 35 40, 610 061 159
Angel Coco Barcelona 93 127 11 17, 634 800 763 www.costume-stylist.com
Anna Arboix Baltà Barcelona 607 824 189 www.annaarboix.com
Juan Serrano Barcelona 696 505 500 www.juanserranofx.com
Júlia Matheu Sant Cugat del Vallès 636 636 051 www.juliamatheu.com
Hansel Cereza Barcelona 618 325 443 www.hanselcereza.com
Oriol Puig Magriñá Barcelona 609 368 255 www.oropendula.com
Jorge Parayre Barcelona 671 473 953 www.jorgeparayre.com
Adrian Sarcinschi Barcelona 642 584 865
Sílvia Menéndez Cahue Barcelona 93 285 49 90, 609 760 255 www.castingco.net
Albert Fuentes Galobardes Barcelona 636 513 646 albertviridi.wordpress.com
Gloria Viguer Zabala Barcelona 610 241 211
Aida Cros Fortuny Cadaqués 639 865 958 www.aidacros.portfoliobox.io/portada-da5m
Jorge Crecis Barcelona +44 798 352 97 44 www.jorgecrecis.com

Pàgines