Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 594 of /var/www/apps/app0799/www/sites/default/settings.php).

Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Pep Armengol Comes Barcelona 93 317 86 76, 610 537 373 www.peparmengol.com
Aurora Molina Barcelona 626 122 150 www.auroramolina.info
Lluís Botella Portes Barcelona 659 488 077
Maria Torrellas Paris Barcelona 629 742 475
Moisés Torne Biayna Barcelona 603 786 913 www.moitorne.com
Josep Mª Civit Barcelona 932127750 www.josepcivit.com
Sara Rovira Esteva Barcelona 645 464 573 pagines.uab.cat/sara_rovira/
Balter Gallart Verdaguer Barcelona 607 469 409 baltergallart.com/
Emma Haro Baldoví Barcelona 639 081 586 www.castingbcn.com
Ainara Munt Ojanguren Barcelona 686 395 149
Lício Marcos de Oliveira Barcelona 659 766 664 www.imdb.com/name/nm0646696/
Edgar Manjarres Bernal Barcelona 93 313 64 13, 93 388 60 99
Jordi Puig Martin Barcelona 625 183 823 www.linkedin.com/in/jordipuigfilmeditor/
Mercè Espelleta Barcelona 687 459 815 www.merceespelleta.com
Pep Sancho Graells Barcelona 637 993 782 www.pepsanchograells.com
Pierre Mallmann Barcelona 93 285 30 20, 639 944 499 www.setup-bcn.com
Francesc Noya de Bes Barcelona 617 403 001 www.fnoya.com
Jaume Carreras Barcelona 600 016 041 jaumecarrerasmusica.com
Jordi Barrera Fontrodona Barcelona 649 531 526 www.jordibarrera.com
Carles Vilà Pérez Barcelona 93 826 20 38, 647 603 040 www.animalesarodar.com

Pàgines