Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Angelo Vernuccio Barcelona 655 258 867 www.angelovernuccio.com
Daniel Fontrodona AMPS Barcelona 607 220 217 www.linkedin.com/profile/view?id=81037299
Jose Jota Fernández Barcelona 686 419 103 josejf.blogspot.com
Adrià Mateu Mullor Barcelona 649 107 634 www.adriamateu.com
Gianni Quarta Barcelona 670 353 520, + 44 740 179 39 20 www.gianniquarta.com
Carlos León Chulio Barcelona 639 524 818
Felipe Montecinos Barcelona 653 301 828
Ferran Ausina Sebastia Barcelona https://es.linkedin.com/in/ferran-ausina-59774b26
Pol Martinez Pujol Barcelona 689176208 pol.mapu@gmail.com
Ronen Geva Barcelona 633530352 https://www.imdb.com/name/nm5562045/?ref_=nv_sr_2
Nadala Zarroca Cerdanyola del Vallès 676928042 nadalazarroca@hotmail.com
Lício Marcos de Oliveira Barcelona 659 766 664 www.imdb.com/name/nm0646696/
Jofre Llivina Gimenez Barcelona 696 736 582 www.linkedin.com/pub/jofre-llivina/39/9a7/18b
Nicolas Hermansen Barcelona 606 178 333
Xavier Mas Barcelona 670295243 www.studio55sonido.com
Marc Canivell Tenza Barcelona 650852669
Jordi Paris Blasi Barcelona 651367981 www.wildtrackaudio.com
Roger Blasco Cardona Sant Just Desvern 655 880 562 rogerblasco.cat