Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Isaac Bergadà i Agustí Barcelona 656 312 515 www.lostcuts.com
Joan Piulachs Sant Climent de Llobregat 661 096 003 jpiulachs.wordpress.com/
Francesc Meseguer Barcelona 630 739 708 www.fmeseguer.com
Júlia Matheu Sant Cugat del Vallès 636 636 051 www.juliamatheu.com
Eduard Tarrado Farrè Barcelona 636 287 067
Jaume Jordana Comin Sant Feliu de Codines 629 805 052, 600 086 680 www.visionparticular.com
David Sanchez Gimenez Terrassa 630 204 240 www.localizacionesbarcelona.com
Aleix Marin Diaz Barcelona 650 950 280 www.aleixmd.com
Sergi Cabrera Salvaña Barcelona 607 645 418
Rai Batlle Esplugues de Llobregat 670 202 926
Gustavo Osorio Barcelona 651 828 237 www.silvergelatine.com
Isabel Val Sánchez Barcelona 617 641 063 www.isabelval.com
Manel Martí Mora Blancafort 637 540 319 www.enfokart.com
Pep Masias Barcelona 607 332 156 www.pepmasias.cat
Stefania Farina Barcelona 93 209 77 61 www.adloc.eu
Omar Colado Barcelona 654 122 007 www.omarcolado.com
Carles Martin Rizzo Barcelona 665 935 824 www.cmrizzoaerialimg.com
Ricardo Armengol Mugarza Castelldefels 651 749 323 https://es.linkedin.com/in/ricardo-armengol-mugarza-81187454
Iris Valles Saez Barcelona 616 952 705 www.irisvallessaez.com
Jorge Noguerales Barcelona 636 672 210 www.jorgenoguerales.com

Pàgines