Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Angelo Vernuccio Barcelona 655 258 867 www.angelovernuccio.com
Daniel Fontrodona AMPS Barcelona 607 220 217 www.linkedin.com/profile/view?id=81037299
Jose Jota Fernández Barcelona 686 419 103 josejf.blogspot.com
Adrià Mateu Mullor Barcelona 649 107 634 www.adriamateu.com
Gianni Quarta Barcelona 670 353 520, + 44 740 179 39 20 www.gianniquarta.com
Carlos León Chulio Barcelona 639 524 818
Marco Chiaperotti Barcelona 647 273 509 www.marcochiaperotti.com
Felipe Montecinos Barcelona 653 301 828
Sisco Peret Alcalde Barcelona 680 412 477
Aleix Ramon El Vendrell 648 069 579 www.aleixramon.com
Ferran Ausina Sebastia Barcelona https://es.linkedin.com/in/ferran-ausina-59774b26
Jose M. Rubio Sáez Granollers 93 879 56 30, 697 672 537, 655 528 583 https://josemrubiosaez.wordpress.com/
David Bergés Barcelona 663 722 704 davidberges.com/CA/
Gabriel Garrido Garcia Gavà 685 890 976 https://soundcloud.com/gabriel-garrido-garc-a
Joel López Esteve Barcelona 616101794 www.joelloopez.com
Josefina Rozenwasser Marin Barcelona 645447866 www.josefinarozen.com
Alain Perón Hernández La Roca del Vallès 609758859 www.alainperon.com
Hermes Serrano Granollers 656305081 www.hermesaudio.es
Pol Martinez Pujol Barcelona 689176208 pol.mapu@gmail.com
Eli Ben Avi Barcelona 600798121 www.elibenavi.com

Pàgines