Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Daniel Feixas Roca Barcelona 687 918 107 www.danielfeixas.com
Xavier Pijuan Sala Barcelona 696017882 www.laboinaproduccions.com
José Val Bal Barcelona 653078153 www.josevalbal.com
German Talavera Lombarte Barcelona 679511233 www.germantalavera.com
Marieta Vasileva Petchanska Barcelona 664842685 www.petchanska.com
Marieta Vasileva Petchanska 664842685 www.petchanska.com
Sergio Rubio Sabadell 696045184 https://www.imdb.com/name/nm2483918
Adrià Guxens Barcelona 678979076 www.adriaguxens.com
Paloma Zapata Barcelona 647 790 445 www.palomazapata.com
Sarah Renau Wehr Barcelona 666 100 686 www.sarahrenau.jimdo.com
Xavier Cruzado Rueda Barcelona 670 233 141 www.imdb.com/name/nm4371919/
Manuel Rodríguez Muñoz Premià de Dalt - Maresme Film Commission 610381801
Alexandre Bré Barcelona 653.515.658 www.alexandrebre.com 08/02/198808/02/1988
Jaime Puerta Barcelona 644845833 director.jaimepuerta.com
Roger Delmont Barcelona 617 481 095 www.rogerdelmont.net
Gonzalo López Antolín Barcelona 93 347 11 87 https://www.imdb.com/name/nm0520072/?ref_=hm_rvi_nm_i_9