Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Zapping Produccions Barcelona 629 075 359 zappingproduccions.com/
Eixam Media Barcelona 93 117 73 78 www.eixammedia.com
I + C Futura, S.L. Barcelona 93 406 93 93, 609 524 788 www.imascfutura.com
Ganxoo Media Barcelona 679 843 590 www.ganxoo.com
Frame Zero Barcelona 93 481 57 37 www.framezero.es
Català Productions Sant Just Desvern +34680337667 www.catalaproductions.com
Submarine Media Barcelona 667 934 608 www.submarinemedia.es
Anythink- Creative Producers Barcelona 93 277 85 18 www.anythink.es
CM Audiovisual Barcelona 644 754 766
Setzenou Sant Feliu de Llobregat +34695481300 www.setzenou.com
Broadcaster, S.L. Barcelona 93 487 54 82 www.grupbroadcaster.com
Flynamic Drone Barcelona 630 124 498 www.flynamicdrone.com
Pandora Box TV Barcelona 93 624 03 40 www.pandoraboxtv.com
Atman Audiovisual S.L. Barcelona 93 015 63 69 www.atmanaudiovisual.com
New Moon Productions Barcelona 93 485 14 49 www.newmoon.productions
Playfiction Video Barcelona 661 168 127 www.playfiction.com
Minimal Films Barcelona 93 513 41 10 www.minimalfilms.com
Ojo x ojo Films Barcelona 93 516 91 70, 662 367 977 www.stefanonicoli.com
Kilogram Box Barcelona 693 728 979 www.kilogrambox.com
HELLA-FILM Cerdanyola del Vallès +34696234352 www.hella-film.es

Pàgines