Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Moonlight Barcelona Barcelona 93 174 10 76 www.moonlightbarcelona.com
Ites – Imatge i So Barcelona 93 232 89 93 www.ites.es
myDriver Chófer Barcelona 91 635 44 55 www.mydriver.com/l/es/chofer-particular/barcelona
Vanguard Rent a Car Barcelona 93 439 38 80, 657 311 490 www.vanguardrent.com
A.Doro Video, S.L. Barcelona 93 407 34 82 www.adorovideo.com
TF7 TV, SL Barcelona 93 178 33 29 www.twentyfour-seven.tv
Idix Idiomas- Traducciones Barcelona 93 414 34 24 www.idix.es
Data Rent, S.A. Barcelona 93 226 57 48 www.datarent.es
Acteon Barcelona 603 782 535 www.acteon.es
Associació de Directors d'Art i Dissenyadors Gràfics ADG-FAD Barcelona 93 256 67 67 www.adg-fad.org
Academia de las Artes y las Ciencias Cinematográficas de España. Oficina Barcelona. Barcelona 93 319 60 10 www.academiadecine.com
Consell de l'Audiovisual de Catalunya- CAC Barcelona 93 557 50 00 www.cac.cat
Cautor Films Barcelona 871 999 169 cautorfilms.com
TRES60 Barcelona Servicios Audiovisuales, S.L. Barcelona 93 520 21 90 www.lapospo.com
Blackbox productions, S.L. Barcelona 93 307 51 66, 696 829 370 www.blackbox.is
Nostrum Bruc (Tobrus 2013, S.L.) Barcelona 619 990 753, 615 672 843 www.facebook.com/NostrumBruc60/
Mitjans Auxiliars, S.L.U. Barcelona 93 222 52 85, 617 226 596 www.auxiliars.com
Salsa Creativa Barcelona 93 494 09 16 www.salsacreativa.com
Más que vídeo Barcelona 93 424 20 06 www.masquevideo.com
Antaviana Films Barcelona 93 143 90 44, 647 923 685 www.antavianafilms.com

Pàgines