Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Produccions La Llacuna Barcelona 662 241 040 www.lallacuna.org
Onidea Barcelona 93 534 15 33, 654 644 303 www.on-idea.com
Monday Music Barcelona 678 463 819 www.mondaymusic.es
Jordi Orobitg Produccions Barcelona 93 016 08 18, 677 406 585 www.jordiorobitg.com
Locutors Catalans Barcelona 679 144 746 www.locutorscatalans.cat
Inspira Música Barcelona 608 929 401 www.inspiramusica.com
Plurals Barcelona 93 186 18 40, 696 120 696, 609 309 656 www.plurals.eu
International Sound Studio S.A. Barcelona 93 320 84 00 www.soundstudio.es
AUDIV PRODUCTIONS Terrassa +34 622 708 573 www.audivproductions.com
Alexis Dengra · Retouch & Photo Calella (+34) 630 246 578 www.alexisdengra.es/
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92 www.barberafilms.com
Dante Sorgentini Barcelona 612 287 821 dantesorgentini.tk
Eikonos SA Cornellà de Llobregat 93 439 73 05 / 670 87 54 69 www.eikonos.com
Carlos Barruz Barcelona 695 022 899 www.carlosbarruz.com
La fàbrica de carbón Barcelona 93 432 56 45 www.lafabricadecarbon.com
Cadenza Studio Barcelona 93 167 93 71, 678 654 519 www.cadenzastudio.es
Interloqua Terrassa 937875912 www.interloqua.com
Submarine Media Barcelona 667 934 608 www.submarinemedia.es
Freeyourpost Barcelona 93 218 90 47 www.freeyourpost.com
Alex Iniesta Comunicación Audiovisual Barcelona 93 534 20 54, 619 743 411 www.alexiniesta.com

Pàgines