Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Dfly Vision, S.L. Barcelona 627 529 240 www.dflyvision.com
Arte Soy S.L. Barcelona 687315240 www.ladafilm.com
Possible Films, S.L. Barcelona 600 41 45 40 www.possible.es
Nomasdf Productions Barcelona 685 194 743 www.nomasdf.com
Limmat Films Montcada i Reixac +34 698 604 095 www.limmatfilms.com
Mandarin Media Barcelona 935185152 www.mandarin-media.com
Aproductions Barcelona +34 931 142 927 www.aproductions 360.info
Monduke Productions Barcelona 607036888 monduke.pro
Nihao Films Barcelona 622 919 776 www.nihaofilms.com
Barcelona Production Alella - Maresme Film Commission +34 656 313 424 www.barcelonaproduction.com
Mambo Productions Barcelona 677869356 www.mamboprods.com
Polar Star Films, S.L. Barcelona 93 200 47 77 www.polarstarfilms.com
Mamma Team Productions, S.L Barcelona 93 485 66 77 www.mammateam.com
Diana Bada | Photoproduction & Design Barcelona 610 900 024 www.diana-bada.com
Glassy Films Barcelona 93 008 23 95 www.glassyfilms.com
Joan Cuní Producer Montmeló (+34) 659 506 271 www.joancuniproducer.com
New Moon Productions Barcelona 93 485 14 49 www.newmoon.productions
Kilogram Box Barcelona 693 728 979 www.kilogrambox.com
Finesse Films Barcelona 93 315 83 47 www.thefinessefilms.com
Solanes Films, S.L. Barcelona 93 213 83 16 www.solanesfilms.com

Pàgines