Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Tangenio Barcelona 938 581 932, 679 205 094 www.tangenio.com
BETA-DISC Produccions L'Hospitalet de Llobregat +34 93 421 4858 www.beta-disc.com
Intricate Productions Sabadell +34 937 24 30 48, +34 607 469 750 www.intricateproductions.com
Productora Bcn- Roda Barcelona +34 625 050 238 www.raulroda.net
Filmsnòmades GS SL Amposta +34 977 702 074, +34 609 534 879 www.filmsnomades.com
ROCCOMOTION AUDIOVISUAL SL Sitges www.roccomotion.com
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
LP Production Services Spain Sitges +34 616 831 711 www.lpservice.biz
Puck Produccions Sant Just Desvern +34 606 419 133 www.puckproduccions.com
Set Màgic Audiovisual Barcelona 934 412 387 www.setmagic.com
Vamcams Barcelona 699837327
Fasten Films Barcelona 930 24 18 57 www.fastenfilms.com
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com
Western Productions S.L. Barcelona 616 972 124 www.westernproductions.tv
Vista Productions Barcelona 629 414 121 www.vista-productions.com
Icecream Pictures SL Barcelona +34 93 348 43 75 www.icecreampictures.tv
LaCosa Barcelona +34 93 215 90 23 www.la-cosa.com
The Bad Cat Company Barcelona 93 289 24 50, 676 490 065 www.badcat.cat
PSN – Production Service Network Barcelona 699 926 249 www.productionservicenetwork.com
15L Films & Service Barcelona 3493 463 52 52, 34657 52 56 99 www.15-L.com

Pàgines