Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Montenegro Media Barcelona 627 301 370 www.montenegromedia.es
TTProduction Barcelona 644 162 163 www.ttproduction.net
Popular Pictures Barcelona 644 263 856 www.popular-pictures.com
Unida Films Barcelona 93 179 78 41 www.unidafilms.com
Vivi Film, S.L. Barcelona 93 323 80 80 www.vivi-film.com
La Lupa Produccions, S.L. Barcelona 669 318 307 www.lalupapro.com
Jaja Film Barcelona 678 132 402 www.jajafilm.com
Image Nation, S.L Barcelona 93 295 40 44, 670 823 547 www.imagenation.es
Goingsteadi Services Barcelona 687 638 604 goingsteadi.com/
Fresco Film Services Barcelona 93 706 54 30 www.frescofilm.com
Colmado Barcelona 672 027 071 www.colmado.tv
Lapiscina Produccions SLU Barcelona 690 384 414 lapiscina.tv
Bonitaworld Media Productions SL Barcelona 661 336 239 bonitaworld.com
Lola Studio Barcelona 695300809 www.lolastudio.es
Amor y Lujo, S.L. Barcelona 644 431 872, 722 745 492, 661 76 51 76 www.amorylujo.com
Widescope Productions SL Barcelona 93 453 98 78 www.widescopeproductions.com
Zapping Produccions Barcelona 629 075 359 zappingproduccions.com/
La chica del limón Barcelona 609 922 546 lachicadelimon.tv/
Marisol Films Barcelona 626 161 257 www.marisolfilms.com/
Nouri Films SL Barcelona 601 310 338 www.nourifilms.com

Pàgines