Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Qué Rico Mambo S.L. Esparreguera (+34) 679 899 538 www.quericomambo.net
El Terrat de Produccions, S.L.U. Barcelona 93 458 07 27 www.elterrat.com
Eixam Media Barcelona 93 117 73 78 www.eixammedia.com
Ganxoo Media Barcelona 679 843 590 www.ganxoo.com
Visiona TV Barcelona 93 228 91 91, 677 440 674 www.visiona.tv
Palma Pictures Barcelona 93 118 27 52 www.palmapictures.es
Flynamic Drone Barcelona 630 124 498 www.flynamicdrone.com
Pandora Box TV Barcelona 93 624 03 40 www.pandoraboxtv.com
El Dedo en el Ojo S.L. Barcelona 93 444 76 78 www.eldedoenelojo.com
Diana Produccions Televisives, S.L. Barcelona 93 667 72 44, 648 259 460 www.dianaproduccions.com
Gestmusic Endemol, S.A.U Barcelona 93 253 67 00 www.gestmusic.es
Goroka Barcelona 93 242 28 50 www.goroka.tv
Icon International Audiovisual Productions, S.L. Barcelona 93 309 32 84, 661 336 240 www.icon-international.tv
Mega TV Barcelona 93 541 48 72 www.megatv.es
Videoproduccions Mabs S.L. Reus 977 12 79 07, 977 34 47 64, 670 59 59 50 www.mabs.net
Crazy for locas Barcelona 607 703 319 crazyforlocas.com
Brutal Media Barcelona 93 420 02 06 www.brutalmedia.tv
La Chula Productions Barcelona 93 162 94 22 www.lachula.tv
Kotoc- Produccions d'empatia digital Barcelona 93 241 80 44 www.kotoc.cat
Montcau Produccions, S.L. Sabadell +34 93 727 80 30 www.montcau.cat

Pàgines