Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
CIRICI & LA CREATIVA S.L. Queralbs 615 582 639 www.lacreativa.com
Productora Audiovisual Barcelona Barcelona 935 348 942 https://productoraudiovisualbarcelona.com/
Telepúblic Lleida Lleida +34 973 836 448, +34 646 396 206 www.telepublic.cat
El Terrat Barcelona 93 458 07 27 https://elterrat.com/
Inside Channel Barcelona 93 245 84 43, 639 184 685 www.insidechannel.com
Animation Box Barcelona 660 767 521 animationbox.es
Retrato Profesional Barcelona 639406907 www.carlosrondon.es/retrato-corporativo-linkedin/
Eixam Media Barcelona 93 117 73 78 www.eixammedia.com
El Geranio Rojo Barcelona 607 554 156, 613 033 915 www.elgeraniorojo.com/
Peekaboo Animation, S.L. Barcelona 93 511 64 93, 618 142 089 www.peekabooanimation.com
The Beats Films Esplugues de Llobregat T. +34 931 702 795 https://thebeatsfilms.com
Plató Obert de produccions (POP Productions) Barcelona 670 255 140 www.platoobert.com
Nov25Studio SL Barcelona 669 320 133 www.nov25studio.com
Miki Velilla Filmmaker Barcelona 686 928 494 www.mikivelilla.com
VideoEvents Barcelona 93 535 10 35 www.videoevents.es
Igluuu Studio, S.L. Barcelona 93 272 43 46 www.igluuu.com
Fuera de Campo Producciones, S.L. Barcelona 681 947 470 www.fueradecampofilms.com
Kokonita Studio Sant Cugat del Vallès 654 616 166 www.kokonitastudio.com
Jaja Film Barcelona 678 132 402 www.jajafilm.com
Colmado Barcelona 672 027 071 www.colmado.tv

Pàgines