Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Askfordetails Studio Barcelona 630 69 28 68 www.askfordetails.studio
Home Chef SL Barcelona 933 568 364 www.h-chef.com
Pràctic Audiovisuals SCCL Barcelona 933 905 085 www.practic.cat
Alderartstudio SL Barcelona 635 053 772 alderartstudios.com
Paisatges Verticals, fotografia aèria Vulpellac +34 668 886 994 www.paisajesverticales.com
Tonopro Music, SL Barcelona 686 96 13 13 www.tonopro.es
MasterGuest Barcelona Barcelona 621 32 53 38 https://www.masterguestbarcelona.es
Spot Locations- Location Agency Barcelona +34 648 425 414 www.spotlocations.com
Caterings+una Mataró - Maresme Film Commission 693479754
Lorente Ofimatica, SL Barcelona 932857507 www.lorenteofimatica.com
RIMS MOBILITY Barcelona 673 69 15 92 www.rimsmobility.com
Morán Lobato Abogados Barcelona 689 480 178 moranlobatoabogados.com
Susanna Méndez Comunicació & Sostenibilitat Torelló 617658010 www.susannamendez.com
Jonay Bacallado Martin Barcelona 633 37 05 62 www.jonaybacallado.com
Mudanzas Juan Badalona 647 129 182 https://www.mudanzasjuan.es/
Cuarto Location L'Hospitalet de Llobregat +34 680 648 595 https://www.instagram.com/cuartolocation/
Agencia SEO Barcelona Tictac Barcelona 930 185 136 https://tictac-comunicacion.es/agencia-seo-barcelona/
Mimmar Catering Barcelona 616 45 74 50 www.mimmar.es
Produccions Tot Rodat Barcelona 934 462 300 www.totrodat.com
ALL RIGHTS PLUS ONE (ARPO) Barcelona 933 130 700 www.arplusone.com

Pàgines