Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Goroka Contents S.L. Barcelona 93 242 28 50 www.goroka.tv
Altervideo, S.L. Barcelona 933 23 32 74, 670 87 44 81 www.altervideo.tv
Anou Audiovisuals, S.L. Barcelona 93 535 35 30 , 610 20 35 69 www.anou.net
Zucre! Films Barcelona 650 855 980 www.zucrefilms.com
Incis Films Barcelona 630873424 www.incisfilms.com
CIRICI & LA CREATIVA; S.L. Barcelona 677389834 www.lacreativa.com
Àccent Films Barcelona 654775848
Les Films d'Icare Barcelona 655413196 https://cargocollective.com/alexandrebre
Les Films d'Icare Barcelona 655413196 https://cargocollective.com/alexandrebre
Manual, SCCL Barcelona 600 203 026 www.manualproduccions.com
ready.barcelona Barcelona 658 187 301 ready.barcelona
Batabat, S.C.C.L. Barcelona 93 270 35 90 www.batabat.cat
Bastian Films Barcelona 93 247 35 81 www.bastianfilms.com
Vision Communication Barcelona 93 490 22 37, 647 235 426 www.vision-communication.org
Zapping Produccions Barcelona 629 075 359 zappingproduccions.com/
Frame Zero Barcelona 93 481 57 37 www.framezero.es
Broadcaster, S.L. Barcelona 93 487 54 82 www.grupbroadcaster.com
Flynamic Drone Barcelona 630 124 498 www.flynamicdrone.com
Pandora Box TV Barcelona 93 624 03 40 www.pandoraboxtv.com
Minimal Films Barcelona 93 513 41 10 www.minimalfilms.com

Pàgines