Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Digital Avenue Barcelona 93 176 02 4 digitalavenue.es
Virgili Barcelona 93 414 09 25 www.virgili.com
Mashup Barcelona- Content & Storytellers Barcelona 654 169 064 https://mashup.barcelona
Estudi Conrad Barcelona 93 414 51 53 www.conradtorras.com
abeldb Barcelona 93 541 62 73, 606 506 215 www.abeldb.com
La diferencia Barcelona 93 271 21 21 www.ladiferencia.tv/
23 Unlimited Barcelona 639406907 www.23unlimited.com
Exclusive Products Exclusivas Publicitarias S.L. Barcelona 932553173 exclusiveproducts.es
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Dora Agency (Edicions la Nit, S.L.) Barcelona 932724980 www.dora-agency.eu
Story and Co Films Barcelona 932180865 https://vimeo.com/user83676136
Metacom BCN Barcelona 638 375 498 https://barcelona.metacom.es/
Gramophone Records Barcelona 629 828 479 www.gramophonerecords.es
eMascaró Crossmedia, S.L. Barcelona 93 343 75 84 www.emascaro.com
Artimaña Disseny i Comunicació Barcelona 93 207 53 56, 93 207 57 39 www.artinet.net
Toni Mundina Barcelona 651 830 658 www.tonimundina.com
Ulled Barcelona 93 481 36 20, 616 905 065 www.ulled.com
Filloy & Associats Comunicació Integral Barcelona 93 419 19 86, 607 691 605 www.filloy.com
JPC Comunicación Barcelona 659 510 714 www.jpccomunicacion.es

Pàgines