Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com
La Selva Ecosistema Creatiu Barcelona 937043424 www.laselva.coop
Mendips Barcelona 93 015 38 36 , 695 168 250 www.mendips.es
Animals Hairy Experience SL Barcelona 609 412 063 www.animalsfilms.tv
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
L P Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 616 831 711 www.lpservice.biz
SurFilm Audiovisual and Commercial Productions SL Barcelona 609 813 855 www.sur-film.com
Western Productions S.L. Barcelona 616 972 124 www.westernproductions.tv
Vista Productions Barcelona 629 414 121 www.vista-productions.com
SETUP production services, S.L. Barcelona 932106346, 639944499 www.setup-bcn.com
Sauvage.TV Barcelona 93 530 60 17, 727 700 673 www.sauvage.tv
Icecream Pictures SL Barcelona +34 93 348 43 75 www.icecreampictures.tv
Nunu Barcelona 93 300 61 05, 636021907 www.nunu.es
MAGO AUDIO VISUAL PRODUCTION, SL. Barcelona 93 207 08 34 www.magoproduction.com
LaCosa Barcelona +34 93 215 90 23 www.la-cosa.com
Bluesky Productions, S.L. Barcelona 638 059 959, 610 795 083 www.bluesky.cat
The Bad Cat Company Barcelona 93 289 24 50, 676 490 065 www.badcat.cat
Anou Audiovisuals, S.L. Barcelona 93 535 35 30 , 610 20 35 69 www.anou.net
PSN – Production Service Network Barcelona 699 926 249 www.productionservicenetwork.com

Pàgines