Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Set Màgic Audiovisual Barcelona 934 412 387 www.setmagic.com
TTProduction Barcelona 644.162.163 www.ttproduction.net
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Vamcams Barcelona 699837327
Fasten Films Barcelona 930 24 18 57 www.fastenfilms.com
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com
La Selva Ecosistema Creatiu Barcelona 937043424 www.laselva.coop
Mendips Barcelona 93 015 38 36 , 695 168 250 www.mendips.es
Animals Hairy Experience SL Barcelona 609 412 063 www.animalsfilms.tv
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
L P Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 616 831 711 www.lpservice.biz
SurFilm Audiovisual and Commercial Productions SL Barcelona 609 813 855 www.sur-film.com
Western Productions S.L. Barcelona 616 972 124 www.westernproductions.tv
Vista Productions Barcelona 629 414 121 www.vista-productions.com
SETUP production services, S.L. Barcelona 932106346, 639944499 www.setup-bcn.com
Sauvage.TV Barcelona 93 530 60 17, 727 700 673 www.sauvage.tv
Icecream Pictures SL Barcelona +34 93 348 43 75 www.icecreampictures.tv
Nunu Barcelona 93 300 61 05, 636021907 www.nunu.es

Pàgines