Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78 www.mindedfactory.com
Eixam Media Barcelona 93 117 73 78 www.eixammedia.com
Filmsnòmades GS SL Amposta +34 977 702 074, +34 609 534 879 www.filmsnomades.com
Widescope Productions SL Barcelona 93 453 98 78 www.widescopeproductions.com
ROCCOMOTION AUDIOVISUAL SL Sitges - Film Cluster Costa Barcelona www.roccomotion.com
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
LP Production Services Spain Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 616 831 711 www.lpservice.biz
Colmado Barcelona +34 672 027 071 www.colmado.tv
HYPE Photo&Films, SL Barcelona 93 158 77 50, 678 582 966 www.hype-photo.com
Puck Produccions Sant Just Desvern +34 606 419 133 www.puckproduccions.com
The Beats Films Barcelona 93 172 06 76 www.thebeatsfilms.com
Set Màgic Audiovisual Barcelona 934 412 387 www.setmagic.com
TTProduction Barcelona 644.162.163 www.ttproduction.net
Vamcams Barcelona 699837327
Fasten Films Barcelona 930 24 18 57 www.fastenfilms.com
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com
La Selva Ecosistema Creatiu Barcelona 937043424 www.laselva.coop
Mendips Barcelona 93 015 38 36 , 695 168 250 www.mendips.es

Pàgines