Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
ICECREAM PICTURES SL Barcelona +34 93 348 43 75 www.icecreampictures.tv
Division Q Barcelona 676 517 538 www.divisionq.es
Benecé Produccions, SL Barcelona 93 284 07 19, 637 718 621 www.benece.es
Dfly Vision, S.L. Barcelona 627 529 240 www.dflyvision.com
Cósmico Barcelona 93 221 14 35 www.cosmico.tv
Arte Soy S.L. Barcelona 687315240 www.ladafilm.com
Possible Films, S.L. Barcelona 600 41 45 40 www.possible.es
Tangenio Barcelona 938 581 932, 679205094 www.tangenio.com
Nomasdf Productions Barcelona 685 194 743 www.nomasdf.com
Limmat Films Montcada i Reixac +34 698 604 095 www.limmatfilms.com
FASTEN FILMS Barcelona 930 24 18 57 https://fastenfilms.com
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78, 625 583 331 www.mindedfactory.com
Puck Produccions Sant Just Desvern 606419133 https://puckproduccions.com
Mandarin Media Barcelona 935185152 www.mandarin-media.com
Arrival films Barcelona 657468329 www.arrival-films.com
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
El Geranio Rojo Barcelona 607 554 156 www.genaraneyra.com
Aproductions Barcelona +34 931 142 927 www.aproductions 360.info
La Selva. Ecosistema Creatiu Barcelona 684014415 laselva.coop
Colmado Barcelona 34672027071 www.colmado.tv

Pàgines