Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Agefotostock Barcelona 933002552 www.agefotostock.com
Acció Preventiva Barcelona 93 328 54 22 acciopreventiva.com
abeldb Barcelona 93 541 62 73, 606 506 215 www.abeldb.com
Abogados en Barcelona- Sánchez i Martí Barcelona 934908485 www.simadvocats.com/
Paisatges Verticals, fotografia aèria Girona +34 972 646 858 www.paisatgesverticals.cat
Bibidigital Communication SL Mataró - Maresme Film Commission 648 700 071 www.bibidigital.com
Barcelona Export Mataró - Maresme Film Commission +34 938 536 909 www.barcelonaexport.com
Solà-Claver Serveis SCP- Cal Negri allotjaments turístics Vilafranca del Penedès +34 646424413, +34 646308646 www.calnegri.com/
Som Riu Guiatges (a peu i en 4x4) Sort (+34) 608 806 251 www.visitsort.com/consultoria/
Loom Sustainable Experiences Barcelona 93 553 58 40, 636 847 038, 606 850 102 www.loomsostenible.com
Peekaboo Animation, S.L. Barcelona 935116493, 618 142 089 www.peekabooanimation.com
My Space Barcelona Barcelona 93 417 32 66 www.myspacebarcelona.com
Hotel Eurostars Anglí Barcelona 932 06 99 44 www.eurostarshotels.com/eurostars-angli.html
Codinas Subministraments d'Oficina, SL Terrassa www.qwertycat.cat
Autolux Sant Cugat Sesgarrigues +34 606 919 991 www.autolux.cat
Premium rentacar one world SLU Caldes de Montbui +34 93 583 99 70, +34 626 20 53 65 www.gevicar.es
Location Service Vallromanes +34 644 564 253 www.locationservice.es
Idiomatic Language Services Girona +34 972 212 354 www.idiomatic.cat
Ballestero Alquiler, S.L. Badalona +34 93 460 09 10 www.ballesteroalquiler.com
MATMER Sant Just Desvern (+34) 933 715 438 www.matmer.com

Pàgines