Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Encuentra Location Agency Barcelona 93 555 77 86, 609 27 90 43 www.locationagency.com
Alderartstudio SL Barcelona 635 053 772 alderartstudios.com
Paisatges Verticals, fotografia aèria Vulpellac +34 668 886 994 www.paisajesverticales.com
Spainfixer Barcelona 650 50 91 84 spainfixer.com
Arlong Productions Barcelona 649 15 55 96 www.arlongproductions.com
Marian Gumà- Fotografía gastronómica Barcelona 620 21 37 89 www.marianguma.com
Nouri Films SL Barcelona 601 310 338 www.nourifilms.com
The Production Club Barcelona 936 638 856 www.theproduction.club
Nanouk Films, S.L. Barcelona 93 419 60 22 www.nanouk.tv
Minoria Absoluta Barcelona 932 241 793 www.minoriaabsoluta.com
Hype Photo & Films SL Barcelona 93 158 77 50, 678 582 966 www.hype-photo.com
Mallerich Films- Paco Poch, S.L. Barcelona 93 203 30 25 www.pacopoch.cat/mallerich/es/inicio-4/
Gestmusic Endemol, S.A.U Barcelona 93 253 67 00 www.gestmusic.es
D0C70R 7R0Y Barcelona 639 375 341 www.doctroy.com
Custom Films Barcelona 667 412 526 www.customfilms.tv
Cube Post Barcelona 932 91 24 33 www.cube-post.com
Colmado Barcelona 672 027 071 www.colmado.tv
Bonitaworld Media Productions SL Barcelona 661 336 239 bonitaworld.com
Benecé Produccions, S.L. Barcelona 93 284 07 19 www.benece.es
15L Films & Service Barcelona +34 93 463 52 52, +34 657 52 56 99 www.15-L.com

Pàgines