Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Alberto Chelleri Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 938 932 526 www.albertochelleri.com
Fonktown Production Company Sentmenat +34 687 987 694 www.fonktown.es
Kokonita Studio Barcelona 654 616 166 www.kokonitastudio.com
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78 www.mindedfactory.com
Eixam Media Barcelona 93 117 73 78 www.eixammedia.com
Filmsnòmades GS SL Amposta +34 977 702 074, +34 609 534 879 www.filmsnomades.com
Grabación Dron Barcelona +34 605 96 53 76 https://grabaciondron.es/
EntreFamilia Entertainment S.L. Barcelona +34 602180 236 https://entrefamilia.pro/
Widescope Productions SL Barcelona 93 453 98 78 www.widescopeproductions.com
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona +34 686 928 494 www.mikivelilla.com
Astronaut Films & TV Content Vic - Osona 687918107 www.astronaut.productions
Juanjo Martinez Photopro Sabadell +34 674 341 481 www.juanjomartinezphotopro.com
Pandora Box TV Barcelona www.pandoraboxtv.com
Be LIT Studio SL Barcelona 93 017 47 67 https://blit.studio/
ROCCOMOTION AUDIOVISUAL SL Sitges - Film Cluster Costa Barcelona www.roccomotion.com
Madshoots Granollers +34 661 255 875 www.madshoots.com
Julio Cerrillo Fotografía y video Sabadell 655021999 juliocerrillo.com/
La Industria Films Vacarisses +34 644 578 893 www.laindustriafilms.com
Animation Box Barcelona 660767521 animationbox.es
Alba Sotorra SL Barcelona 34 930 241 857 www.albasotorra.com/

Pàgines