Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Animals Hairy Experience SL Barcelona 609 412 063 www.animalsfilms.tv
FILMS 59 Barcelona 93 215 56 12 www.pereportabella.com
Bonitaworld Media Productions Barcelona +34661336239 www.bonitaworld.com
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Utopía 126 S.L. Barcelona 34 659 81 68 91 www.utopia126.com/
IM+C Agencia Publicidad Medios y Creatividad Barcelona 936315612 https://implusc.com/
Forest Film Studio Sabadell 677 150 916 www.forestfilm.studio
Retrato Profesional Barcelona 639406907 https://www.retratoprofesional.com/
NEVEN BARCELONA Barcelona 666310352 www.nevenbarcelona.com
Kokonita Studio Barcelona 654616166 www.kokonitastudio.com/
Young Soul Studios, SCP Barcelona 644331137 www.youngsoulstudios.com
Alrevés Films Barcelona 630109883
Atman Audiovisual S.L. Barcelona 931456585, 679184454 www.atmanaudiovisual.com
Creueta119 Sabadell 677 150 916 www.creueta119.cat
CREATIVE TECHNOLOGY SPAIN, S.L.U L'Hospitalet de Llobregat 934 080 793 www.ctspain.com
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
Angolah Producciones Barcelona 663584789 www.angolahproducciones.com
EXODUS Productora Audiovisual Cornellà de Llobregat +34 669 75 73 61 https://exodusproduction.com
cameraobscura studio Blanes +34 616 500 219 www.cameraobscura-studio.com
L P Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 616 831 711 www.lpservice.biz

Pàgines