Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 594 of /var/www/apps/app0799/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Compacto, SCCL Barcelona 629030506 www.compacto.coop
Incis Films Barcelona 630873424 www.incisfilms.com
Costa Est Audiovisual i Comunicació S.L. 93 315 53 94 www.costaestaudiovisuals.tv
Arte Soy S.L. Barcelona 687315240 www.ladafilm.com
Punt de Gir Barcelona 676 814 901 www.puntdegir.com
AXHA Comunicació Sabadell +34 644 618 416 www.axha.cat
Tuset Studio Barcelona 93 371 30 93, 638 174 871 www.tusetstudio.com
Possible Films, S.L. Barcelona 600 41 45 40 www.possible.es
Tangenio Barcelona 938 581 932, 679205094 www.tangenio.com
Nightwalk Films Barcelona 627423848 https://www.nightwalkfilms.es
Nomasdf Productions Barcelona 685 194 743 www.nomasdf.com
DIGITAL MONKEY PHOTOGRAPHY Girona +34 616 076 564 www.digitalmonkeyphotography.com
Fast Up Productora Audiovisual Esplugues de Llobregat +34 933 684 814 www.fastup.tv
Limmat Films Montcada i Reixac +34 698 604 095 www.limmatfilms.com
VideoEvents Barcelona 935 351 035 www.videoevents.es
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
Stream You Barcelona 639406907 www.streamyou.es
23 Unlimited Barcelona 639406907 www.23unlimited.com
FASTEN FILMS Barcelona 930 24 18 57 https://fastenfilms.com
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78, 625 583 331 www.mindedfactory.com

Pàgines