Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Animation Box Barcelona 660767521 animationbox.es
Alba Sotorra SL Barcelona 34 930 241 857 www.albasotorra.com/
Add2bee Creative Barcelona 655456434 www.add2beecreative.com
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
023. Think. Create. Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
A DE CINEMA Barcelona 936 894 201 www.adecinema.com
Paisatges Verticals, fotografia aèria Girona +34 972 646 858 www.paisatgesverticals.cat
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
Crazy for locas (Barcelona) Barcelona 607 703 319 crazyforlocas.com
Crazyforlocas (Vilassar) Vilassar de Mar 607703319 www.crazyforlocas.com
LP Production Services Spain Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 616 831 711 www.lpservice.biz
ECIB- Escuela de Cine de Barcelona Barcelona 93 246 26 15 www.ecib.es
Bonapassa, Cinema & Audiovisual Consulting, S.L. Barcelona 639 461 792 www.bonapassa.com
Peekaboo Animation, S.L. Barcelona 935116493, 618 142 089 www.peekabooanimation.com
YuMagic Barcelona 93 017 49 04 https://yumagic.com/
Hype photo & Films S.L Barcelona +34 678 582 966 +34 931 587750 www.hype-photo.com
Señora X Productions Barcelona, SL Barcelona 93 481 43 91 www.señoraxproductions.com
Colmado Barcelona +34 672 027 071 www.colmado.tv
Hondo Studio Gavà +34 662 122 660 www.hondostudio.com

Pàgines