Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92, 625 50 88 87 www.barberafilms.com
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Vamcams Barcelona 699837327
Destino Studios (SinergiasPi, S.L.) Tiana - Maresme Film Commission (+34) 690 300 185 www.destinostudios.com
A DE CINEMA Barcelona 620316746 www.adecinema.com
EL CORRAL Gurb (+34) 621 277 978 www.elcorral.cat
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
Åkerblom Studio Barcelona 669945404 www.akerblomstudio.com/
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Co.Studio | Design & Branding Barcelona 93 414 51 53 www.costudio.design
Fasten Films Barcelona 930 24 18 57 www.fastenfilms.com
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Unida Films Barcelona 931797841, 649 62 04 81 www.unidafilms.com
Toma13 films Sabadell +34 637 160 330 www.toma13films.com
Alrevés Films Barcelona +34 630 109 883 www.alreves.cat
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
Production Cars Film Barcelona 675 093 000
Parallamps Companyia Cinematogràfica Barcelona 637 727 841 www.parallamps.cat
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com

Pàgines