Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
HYPE Photo&Films, SL Barcelona 93 158 77 50, 678 582 966 www.hype-photo.com
Alrevés Films Barcelona 630 109 883 www.alreves.cat
Widescope Productions SL Barcelona 93 453 98 78 www.widescopeproductions.com
DELAROSA FILMS Cardedeu +34 722 291 874 www.delarosafilms.com
BIDLAVIE S.L Cornellà de Llobregat +34 613 008 851 www.linkvids.io/
Carlos Castillo Massaguer Santa Maria de Palautordera +34 670 898 490 www.carlescastillo.com
Puck Produccions Sant Just Desvern +34 606 419 133 www.puckproduccions.com
Inercia Films Mataró - Maresme Film Commission 93 757 38 88, 93 757 38 88 www.inerciafilms.com
AircatProductions Castellgalí +34 629 548 108, +34 622 201 581 www.aircatproductions.com
Byte Imatge Produccions S.L. Granollers 93 846 49 70, 619 77 88 24 www.byteimatge.com
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona +34 686 928 494 www.mikivelilla.com
Rai Films S.L. Cornellà de Llobregat +34 649 906 300 raifilms.co
MINIMAL HEROES SL Barcelona 936241754 minimalheroes.tv/
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
El Gato Productions Mataró - Maresme Film Commission +34 655 869 556 www.elgatoproductions.net
The Beats Films Barcelona 93 172 06 76 www.thebeatsfilms.com
Volga Barcelona 680 935 612 www.volga-volga.eu
Wild Productions Barcelona 600749262 www.wildproductions.tv
Video Broadcasting Catalonia, SL Barcelona 615321815 www.djtalmedia.com
Nanouk Films, S.L. Barcelona 93 419 60 22, 648711384 www.nanouk.tv

Pàgines