Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Koala Studios Barcelona 686 96 13 13 koalastudios.es
Tonopro Music, SL Barcelona 686 96 13 13 www.tonopro.es
Produccions Tot Rodat Barcelona 934 462 300 www.totrodat.com
Aladid Studios Barcelona 623 10 48 01 www.aladidstudios.com
114 The Sound Studio SL Barcelona 620 02 82 50 www.114studio.com
BCNtracks SL Barcelona 649 092 754 www.bcntracks.com
Cadenza Studio Barcelona 932 32 65 29 www.cadenzastudio.es
El Camaleón Sonido SL Barcelona 607 082 168 www.elcamaleonsonido.com
G23, SLU Barcelona 648 846 790 www.g23.es
Deluxe Entertainment Services Spain SLU Barcelona 93 409 03 12 www.deluxe-spain.com
Nov25Studio SL Barcelona 669 320 133 www.nov25studio.com
Onda Estudios Barcelona 93 456 93 36, 635 106 860 www.ondaestudios.com
AllRightsMedia Records Barcelona 656 824 056 www.allrmedia.com
Rosazul Estudi Barcelona 93 224 01 17, 655 170 854 www.rosazul.com
Angel Sound Studio Barcelona 646 748 518, 680 539 361 www.angelsoundstudio.com
Sentir Estudis Barcelona 93 232 78 01, 616 767 962 www.sentirestudis.com
Loop Audio Barcelona 617 919 591 www.loopaudio.com
CYO Studios Barcelona 93 238 75 77 www.cyostudios.com
Making Music In Silence Barcelona 680 223 516 www.musicinsilence.net
JB Productions Barcelona 636 397 773 jbproductions.es/

Pàgines