Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Soimagic Catalunya S.L.U Barcelona 902876936 soimagic.com
Vocal Studio BCN Barcelona 682 82 65 52 www.vocalstudiobcn.com/
Loop Audio Barcelona 617 919 591 www.loopaudio.com
Monday Music Barcelona 678463819 www.mondaymusic.es
Music In Silence Barcelona 680 223 516 www.musicinsilence.net
Lowkeymoves Barcelona 677 538 073 www.lowkeymoves.com
G23, SLU Barcelona 648 846 790 www.g23.es
Sublim Music Barcelona 615605208 sublimmusic.com
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 artspacebarcelona.com/
Aladid Studios Barcelona 623 10 48 01 www.aladidstudios.com
Flow Audio Barcelona 606 862 441 www.flow-audio.com
Gravitymusic Mataró - Maresme Film Commission +34 652 201 384 www.gravitymusic.tv
Microfusa Formació Barcelona 934 353 688 www.microfusa.com/cursos
MAGO AUDIO VISUAL PRODUCTION, SL. Barcelona 93 207 08 34 www.magoproduction.com
Koryland Barcelona S.L Barcelona 934 442 129, 652 477 673 koryland.com/
Pol and Art Digital Sound, S.L. Barcelona 93 285 36 04 www.polartds.com
Teddysound Barcelona 93 363 43 89 www.teddysound.com
La Conga Music Sabadell +34 609 760 214 www.lacongamusic.com
J. Valverde Locuciones, S.C.P. Dosrius - Maresme Film Commission 661 927 984, 93 791 94 22 www.jvalverdelocutor.com
La Tortuga Sound Barcelona 620028250 www.tortugasound.es

Pàgines