Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Higgins Postproduction, s.l. Barcelona 610 25 96 46 www.higgins-post.com
FX Barcelona Film School Barcelona 93 481 43 91 www.fxanimation.es
EGM Studio Barcelona 93 201 63 88 www.egm.studio
Helicoidale3D L'Hospitalet de Llobregat 666 140 301 www.helicoidale.com
Ifeelms Sabadell 93 180 97 85, 687 790 622 www.ifeelms.com
Alex Iniesta Films Barcelona 619 743 411 www.alexiniesta.com
Animation Box Barcelona 660 767 521 animationbox.es
TheMoff Barcelona 93 459 03 90 www.themoff.es
Metropolitana de Muntatges sl Barcelona 93 284 06 00, 609 786 743 www.metropolitana.net
Kokonita Studio Sant Cugat del Vallès 654 616 166 www.kokonitastudio.com
Dracma3d Barcelona 93 409 83 84 www.dracma3d.com
Geoinformaticos, S.L.P. Barcelona 93 452 50 75 www.geoinformaticos.com
Freeyourpost Barcelona 670 440 245 www.freeyourpost.com
PRAGMAMEDIOS Terrassa +34 618824477 pragmamedios.com/render-3d/
Be LIT Studio SL Barcelona 93 017 47 67 blit.studio/
The Wild Pony S.L Barcelona 93 848 83 00 wildpony.eu/
ADN Play Barcelona 93 450 72 41 www.adnplay.tv
023. Think. Create. Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Identitat Creativa Barcelona 93 213 57 85 www.identitatcreativa.com
Intricate Productions Sabadell +34 937 24 30 48, +34 607 469 750 www.intricateproductions.com

Pàgines