Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Productora Audiovisual Barcelona Barcelona 935 348 942 https://productoraudiovisualbarcelona.com/
Strawberry Films Barcelona 656 305 933 www.strawberryfilms.es
Strawberry Films Barcelona 656 305 933 www.strawberryfilms.es
CYO Studios Barcelona 93 238 75 77 www.cyostudios.com
Ites Pro Barcelona 93 232 89 93 www.ites.es
Ifeelms Sabadell 93 180 97 85, 687 790 622 www.ifeelms.com
Alex Iniesta Films Barcelona 619 743 411 www.alexiniesta.com
BAMF Producciones Barcelona 93 420 40 90 www.bamfproducciones.com
Animation Box Barcelona 660 767 521 animationbox.es
Plató Obert de produccions (POP Productions) Barcelona 670 255 140 www.platoobert.com
Punt de Gir Barcelona 676 814 901 www.puntdegir.com
Montenegro Media Barcelona 627 301 370 www.montenegromedia.es
Neven Barcelona Barcelona 666 310 352 www.nevenbarcelona.com
Nov25Studio SL Barcelona 669 320 133 www.nov25studio.com
Ojo x ojo Films Barcelona 662 367 977 www.stefanonicoli.com
Miki Velilla Filmmaker Barcelona 686 928 494 www.mikivelilla.com
TheMoff Barcelona 93 459 03 90 www.themoff.es
VISUALMEDIA COMUNICACIÓN AUDIOVISUAL, S.L. Barcelona 93 531 49 11, 616 472 713 www.visualmediabcn.com
Videoconversion Digital Lab Barcelona 93 417 37 39 vcnpro.com
Fuera de Campo Producciones, S.L. Barcelona 681 947 470 www.fueradecampofilms.com

Pàgines