Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
SeoInHouse Girona Salt +34 679 62 47 04 https://seoinhousegirona.es/
ANNUNZIA PUBLICIDAD EXTERIOR, S.L. Tarragona +34 660 623 720 www.annunzia.es
Digital Avenue Barcelona 93 176 02 4 digitalavenue.es
Virgili Barcelona 93 414 09 25 www.virgili.com
Mashup Barcelona- Content & Storytellers Barcelona 654 169 064 https://mashup.barcelona
Estudi Conrad Barcelona 93 414 51 53 www.conradtorras.com
abeldb Barcelona 93 541 62 73, 606 506 215 www.abeldb.com
La diferencia Barcelona 93 271 21 21 www.ladiferencia.tv/
Strategycomm Mataró - Maresme Film Commission +34 93 790 12 53 www.strategycomm.net/index.php/es/
23 Unlimited Barcelona 639406907 www.23unlimited.com
GIPANDE SEO & Social Sant Cugat del Vallès (+34) 93 030 9552 https://gipande.xyz
Exclusive Products Exclusivas Publicitarias S.L. Barcelona 932553173 exclusiveproducts.es
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Mente digital Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 935 851 121 www.mentedigital.es/
Dora Agency (Edicions la Nit, S.L.) Barcelona 932724980 www.dora-agency.eu
Story and Co Films Barcelona 932180865 https://vimeo.com/user83676136
Asesores Corporativos It's Possible, S.L. Mataró - Maresme Film Commission +34 666 537 744 www.acitspossible.com
Metacom BCN Barcelona 638 375 498 https://barcelona.metacom.es/
Gramophone Records Barcelona 629 828 479 www.gramophonerecords.es

Pàgines