Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Compacto, SCCL Barcelona 629030506 www.compacto.coop
Incis Films Barcelona 630873424 www.incisfilms.com
Unografik Barcelona 691562299 www.unografik.com
lloguing.com Granollers +34 644 051 166 lloguing.com
Stream You Barcelona 639406907 www.streamyou.es
Strategycomm Mataró - Maresme Film Commission +34 93 790 12 53 www.strategycomm.net/index.php/es/
23 Unlimited Barcelona 639406907 www.23unlimited.com
Efímero Films Barcelona SCCL Sant Cugat del Vallès +34 653 383 079 www.efimerofilms.com
GIPANDE SEO & Social Sant Cugat del Vallès (+34) 93 030 9552 https://gipande.xyz
Ontranslation Barcelona 930130403 www.ontranslation.es
SWP Studio Barcelona 637032609 www.swpstudio.com
Exclusive Products Exclusivas Publicitarias S.L. Barcelona 932553173 exclusiveproducts.es
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
FUENTEDEIDEAS Mataró - Maresme Film Commission +34 687 209 870 www.fuentedeideas.net
Mente digital Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 935 851 121 www.mentedigital.es/
Dora Agency (Edicions la Nit, S.L.) Barcelona 932724980 www.dora-agency.eu
Loud Barcelona Barcelona 93 170 79 70 www.loudbarcelona.com
Produccions Planetàries Granollers +34 93 840 06 33, +34 609 775 829 www.propla.net
Story and Co Films Barcelona 932180865 https://vimeo.com/user83676136

Pàgines