Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Marlene Barcelona 626414019 marleneagency.com
Miah Management Barcelona 93 217 11 9 www.miahmanagement.com
Salvador Model Agency Barcelona 93 416 00 06 vww.salvadoragency.es
MOT MANAGEMENT Barcelona 93 405 16 26 www.motmanagement.es
Barcino Management Barcelona 93 300 63 11, 692 056 853 www.barcinomanagement.com
Alder art studio Barcelona 635053772
JMA Agencia de modelos, actores y talentos Barcelona 938288718 modelos.net
Puck Produccions Sant Just Desvern 606419133 https://puckproduccions.com
Barcelona Animació Terrassa +34 629 30 55 09, +34 933 216 995 www.bcnanimacio.es
Banda Sonora Original Barcelona 932385422 www.bso.es
Elenco Agència Barcelona 93 858 50 88 www.elencoagencia.com
LALI AGENCY MODELS& ACTORS MANAGEMENT S.L Barcelona 93 858 28 29, 600 475 679 www.laliagency.com
Golden Agency Barcelona 93 177 45 82, 654 500 316 www.goldenagency.es
Nov25Sound Barcelona 93 311 67 22 www.nov25sound.net
Producciones Jos Barcelona 93 423 77 69, 610 718 937 www.produccionesjos.com
La Central Barcelona 93 210 29 82, 635 610 906 www.representanteslacentral.com
Principal Models & Actors Barcelona 93 595 00 77 www.principalmodels.com
Gimpera Models- Shooting Days, SL Barcelona 93 240 54 64 www.gimperamodels.com
Agència Penelope Barcelona 93 304 15 28, 663 701 611, 638 042 370 www.agenciapenelope.com
Art-T Management Barcelona 93 410 65 37 www.arttmanagement.com

Pàgines