Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Tangenio Barcelona 938 581 932, 679205094 www.tangenio.com
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78, 625 583 331 www.mindedfactory.com
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
El Geranio Rojo Barcelona 607 554 156 www.genaraneyra.com
Aproductions Barcelona +34 931 142 927 www.aproductions 360.info
Monduke Productions Barcelona 607036888 monduke.pro
The Production Club Barcelona 661 685 934 www.theproduction.club
Barcelona Production Alella - Maresme Film Commission +34 656 313 424 www.barcelonaproduction.com
Mambo Productions Barcelona 677869356 www.mamboprods.com
The Cast Barcelona Barcelona 93 795 25 32 www.thecastbcn.net
Jaja Film Barcelona 678 132 402 www.jajafilm.com
Image Nation, S.L Barcelona 93 295 40 44, 670 823 547 www.imagenation.es
Münchhausen Productions, S.L Barcelona 93 463 52 52, 666 266 330, 657 525 699 www.munchhausen.ee
Goodgate Productions Barcelona 93 406 90 19 www.goodgate.tv
Mamma Team Productions, S.L Barcelona 93 485 66 77 www.mammateam.com
Production Services- Spain (PS-SP) Barcelona 699 926 249, 608 928 234 www.productionservices-spain.com
European Productions Barcelona 93 224 01 97, 93 225 31 57, 616 821 310 www.europeanproductions.com
Mode Media Barcelona 610 810 566 www.modemedia.tv
Diana Bada | Photoproduction & Design Barcelona 610 900 024 www.diana-bada.com
Malditos Produce Barcelona 93 667 74 69 www.malditosproduce.com

Pàgines