Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
VISUALMEDIA COMUNICACIÓN AUDIOVISUAL, S.L. Barcelona 93 531 49 11, 616 472 713 www.visualmediabcn.com
Plató Obert de produccions (POP Productions) Barcelona 93 476 03 73, 670255140 www.platoobert.com
Looky Produccions Barcelona 93 532 68 70, 688 972 720 www.lookyproduccions.com
Animation Box Barcelona 660767521 animationbox.es
Ifeelms Barcelona 93 180 97 85, 687 790 622 www.ifeelms.com
ADN Play Films Barcelona 93 450 72 41 www.adnplayfilms.com
Nov25Films Barcelona 93 311 67 22 www.nov25films.net
Productora Starporcasa Barcelona 93 017 65 27 www.starporcasa.com
Wasabi Produccions, S.L. Barcelona 93 494 94 13, 696 182 210 www.wasabiproduccions.com
Vision Communication Barcelona 93 490 22 37, 647 235 426 www.vision-communication.org
Onidea Barcelona 93 534 15 33, 654 644 303 www.on-idea.com
Submarine Media Barcelona 667 934 608 www.submarinemedia.es
The others TV, S.L. Barcelona 93 217 84 99, 615 865 839 www.theothers.tv
CaseStudy Barcelona 93 535 10 35 www.casestudy.es
Weplay Studio, S.L. 676 003 053 weplay-studio.com/
GrupoAudiovisual.Com Mataró - Maresme Film Commission +34 93 702 16 30 www.grupoaudiovisual.com
Sunomono Films 637 209 570 www.sunomonofilms.com