Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
SurFilm Audiovisual and Commercial Productions SL Barcelona 609 813 855 www.sur-film.com
Western Productions S.L. Barcelona 616 972 124 www.westernproductions.tv
Vista Productions Barcelona 629 414 121 www.vista-productions.com
Sauvage.TV Barcelona 93 530 60 17, 727 700 673 www.sauvage.tv
Massa d'Or Produccions, S.L. Barcelona 93 310 35 10 www.massador.com
MAGO AUDIO VISUAL PRODUCTION, SL. Barcelona 93 207 08 34 www.magoproduction.com
Señora X Productos Barcelona, SL Barcelona 93 481 43 91 www.señoraxproductions.com
El Terrat Gestiones XXI, S.L. Barcelona 93 458 07 27 www.elterrat.com
Distinto Films Barcelona 93 319 20 94 www.distintofilms.com
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Fasten Films Barcelona 930 24 18 57 https://fastenfilms.com
Magrana Barcelona 660949988 www.magrana.com
Vivi- Film, S.L. Barcelona 93 323 80 80 www.vivi-film.com
Benecé Produccions, SL Barcelona 93 284 07 19, 637 718 621 www.benece.es
Amor y Lujo, S.L. Barcelona 644 431 872, 722 745 492 www.amorylujo.com
Alhena Production Barcelona 600 44 90 18, 629 51 78 66 www.alhena.cat
Compacto, SCCL Barcelona 629030506 www.compacto.coop
Possible Films, S.L. Barcelona 600 41 45 40 www.possible.es
Nightwalk Films Barcelona 627423848 https://www.nightwalkfilms.es
Carmel Barcelona 934618071 www.estudicarmel.com

Pàgines