Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Directori de professionals

En aquest directori hi trobareu les fitxes dels professionals relacionats amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Els professionals es troben classificats per categories. Des de la Barcelona Film Commission ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Aurora Molina Barcelona 626 122 150 www.auroramolina.info
Jordi Puig Martin Barcelona 625 183 823 www.linkedin.com/in/jordipuigfilmeditor/
Carlos Prieto Cabrera Barcelona 630 863 891 www.carlosprietocabrera.com
Jofre Llivina Gimenez Barcelona 696 736 582 www.linkedin.com/pub/jofre-llivina/39/9a7/18b
Sandra Picher Guzmán Barcelona 93 265 45 39, 666 672 908 www.imdb.com/name/nm2560545/
Neus Ballús Montserrat Barcelona www.elkinograf.com
Àlex Lora Cercós Barcelona 93 318 98 14, 629 966 130 www.alexlora.net
Aymar del Amo Alcàcer Barcelona 650 855 980 www.zucrefilms.com
Irene Coll Inglés Barcelona 636 512 499 irenecollingles.com/
Meritxell Colell Aparicio Barcelona 676 173 278 www.meritxellcolell.com
Carlos Borrego Martín Barcelona 622 125 786 www.carlosborregomartin.com
Raquel Enriquez Castro Barcelona 657 609 667 flavors.me/raquelenriquez
Roger Granel Casademunt Barcelona 662 241 040 www.lallacuna.org
Jordi Azategui Parra Barcelona 93 219 14 05, 639 330 536 www.azategui.com
Angelo Vernuccio Barcelona 655 258 867 www.angelovernuccio.com
Xavi Muñoz Villalba Badalona 606 716 617 www.blacklodgestudio.es
Jaume Najarro Jodar Pineda de Mar 675 112 124 jnajarro.wix.com/trabajos
Quico Fuentes Granollers 619 778 825
Isaac Bergadà i Agustí Barcelona 656 312 515 www.lostcuts.com
Jordi Joan Garcia Garcia Barcelona 648 846 790 www.g23.es

Pàgines