Directori d'empreses

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Borges esebe Inversiones S.L.U Barcelona 93 423 12 70 barcelona-home.com/es/eventos-y-actividades
Inside Barcelona Barcelona 93 268 28 68 www.insidebarcelona.com
HelmsBriscoe Barcelona 93 280 75 74, 663 695 996 www.helmsbriscoe.com
Flateli S.L. Barcelona 93 595 18 19, 669 109 880 www.flateli.com
Hotel Barcelona 1882 Barcelona 600 569 593 www.hotelbarcelona1882.com
Premium Habitat Sant Andreu de Llavaneres 937077111 www.premiumhabitatlux.com
Hotel Barcelona Catedral Barcelona 93 304 22 55 www.barcelonacatedral.com
Besailor.net Teambuilding Barcelona 696 682 917 https://es.besailor.net/empresa-team-building-barcelona/
ApartEasy Barcelona 93 451 67 66, 690 235 741 www.aparteasy.com
filmSLEEPrepeat- SolActiveTours Salou +34 977 353 189 www.solactivetours.com
Hotel Class Valls Valls +34 977 60 80 90, +34 639519714 www.hotelclassvalls.com
Waytostay.com Barcelona 93 184 68 65 www.waytostay.com/barcelona-apartments/
My Space Barcelona Barcelona 93 417 32 66 www.myspacebarcelona.com
You Stylish Barcelona 93 000 23 80 www.you-stylish.com
Cal Tonarro Organyà +34 973383322 www.caltonarro.cat
Can Roura L'Escala +34 972 77 33 80, 607 03 51 89, 654 98 23 12 www.canroura.com
Solà-Claver Serveis SCP- Cal Negri allotjaments turístics Vilafranca del Penedès +34 646424413, +34 646308646 www.calnegri.com/