Directori d'empreses

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
DIT World Barcelona 93 174 10 76 www.ditworld.com
Avisual PRO Barcelona 93 435 64 89, 662 387 263 www.avisualpro.es
Poal Productions Barcelona 93 417 64 37 www.poalproductions.com
Silver Gelatine Studio Barcelona 651 828 237 www.silvergelatine-studio.com
Seitofilms Barcelona 639 463 928 www.seitofilms.cat
Top Studios, S.L. Barcelona 93 225 15 55, 93 225 08 53 www.topstudios.com
Reflecta, S.A. Barcelona 93 339 11 54 www.reflecta.com
Aclam Rental Barcelona 93 487 20 46 www.aclamrental.cat
B&W Foto- Video Barcelona 93 285 30 51 https://bwfotovideo.es
Avisual Shop Barcelona (+34) 930 132 849 www.avisualshop.es
Eikonos SA Cornellà de Llobregat 93 439 73 05 / 670 87 54 69 www.eikonos.com
Ovide Barcelona 93 247 00 00, 900 900 717 www.ovide.com
Hispart, S.A. (Stereo Rent) Barcelona 93 498 09 80, 627 955 435, 606 680 816 www.stereorent.es
Streaming on Set El Masnou - Maresme Film Commission +34 93 555 10 01 www.streamingonset.com
Brainstormingfilms Barcelona 660 986 580 https://brainstormingfilms.es
Golden Studio Barcelona 93 179 78 41, 649 620 481 www.goldenstudiobarcelona.com
La Cápsula Barcelona 93 451 10 90, 671 124 190 www.lacapsula.es
Moviemach Dosrius 93 791 64 34 www.moviemach.com
MOVIE-MEN Asociación de Técnicos en Iluminación y Maquinistas Argentona 93 741 45 23, 93 741 44 76, 609 76 16 28 www.movie-men.com
Audiovis, S.L. Barcelona 93 410 89 88 www.audiovis.net

Pàgines