Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Espiral Spaces Barcelona 629198268 www.espiralspaces.com/
Doble 36 Barcelona 646098164 www.doble36.com
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 https://artspacebarcelona.com/
Open studio Barcelona 931124227 https://openestduio.es
Varadero Estudi Premià de Mar +34 672 603 244 / +34 678 45 18 www.varaderoestudi.com
PARKMEDIA (EUMOVIL BARCELONA) Sant Just Desvern +34 934 806 100 https://mediapark.mediapro.es/
Rien de Rien Influence SL Barcelona 667758881 https://www.thekingdompalau.com/
VirtualAndGo Barcelona 935 478 200 https://virtualandgo.com
Fira Barcelona- Montjuïc Barcelona 93 233 21 82, 628 321 834 films.firabarcelona.com
Fira Barcelona- Gran Via Barcelona 93 233 21 82, 628 321 834 films.firabarcelona.com
Sentir Estudis Barcelona 93 232 78 01, 616 767 962 www.sentirestudis.com
Sheltair Barcelona 636 264 502 sheltair.io
Coworking in Barcelona Barcelona 629 828 479 www.coworkinginbarcelona.com
Shoot Estudios Barcelona 627 805 007 www.shootestudios.com
Plató obert de produccions, S.L. Barcelona 93 476 03 73 www.platoobert.com
En Ville Studio & Locations Barcelona 687 979 081 www.envillestudiobcn.com
Col·legi de Teatre de BCN Barcelona 93 423 97 37, 651 854 489 www.coledeteatredebarcelona.com
ApartEasy Barcelona 93 451 67 66, 690 235 741 www.aparteasy.com
Aclam Records Barcelona 93 170 17 68 www.aclamrecords.cat
Casa Capell Barcelona 93 368 65 16, 682 177 627 www.casacapell.com

Pàgines