Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Nightwalk Films Barcelona 627423848
Mandarin Media Barcelona 935185152 www.mandarin-media.com
El Cuarto Mono Barcelona 935185152 www.4mono.com
Arrival films Barcelona 657468329 www.arrival-films.com
Carmel Barcelona 934618071 www.estudicarmel.com
360 filmmakers Barcelona 626940681 josepgutierrez.com/360-filmmakers-productora-barcelona-vr-video-foto-y-timelapse/
Gris Medio SCP Barcelona 669832977 www.grismedioproductions.com
Greywall Productions Terrassa +34 622 330 654 www.greywall.tv
Sara Martínez fotografia Sant Adrià del Besòs +34 670 744 957 www.saramartinezfotografia.com
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
Amor y Lujo, S.L. Barcelona 644 431 872, 722 745 492 www.amorylujo.com
Lab Creative Studio El Masnou - Maresme Film Commission +34 935 405 001 www.labcreativestudio.com
Alba Sotorra SL Barcelona 34 930 241 857 www.albasotorra.com/
tururut Art Infogràfic sl Girona +34 972 183 302 www.tururut.media
Eddie Saeta s.a.u. Barcelona 934677040 www.eddiesaeta.es
Kumbu Films Barcelona 637705554 www.kumbufilms.com
Elgatovisual.net El Maresme - Maresme Film Commission +34 656 361 900 / +34 617 529 34 www.elgatovisual.net
Open studio Barcelona 931124227 https://openestduio.es
FUENTEDEIDEAS Mataró - Maresme Film Commission +34 687 209 870 www.fuentedeideas.net
Tech Drone Sant Pere de Vilamajor +34 670 233 141 www.techdrone.es

Pàgines