Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Nightwalk Films Barcelona 627423848 https://www.nightwalkfilms.es
Nomasdf Productions Barcelona 685 194 743 www.nomasdf.com
DIGITAL MONKEY PHOTOGRAPHY Girona +34 616 076 564 www.digitalmonkeyphotography.com
Fast Up Productora Audiovisual Esplugues de Llobregat +34 933 684 814 www.fastup.tv
Limmat Films Montcada i Reixac +34 698 604 095 www.limmatfilms.com
VideoEvents Barcelona 935 351 035 www.videoevents.es
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
Stream You Barcelona 639406907 www.streamyou.es
Tangenio Barcelona 679205094 www.tangenio.com
WATCHIT Films Granollers +34 (93) 861-49-41 ext. 5179 , + 34 658 36 66 05 www.watchitfilms.es
23 Unlimited Barcelona 639406907 www.23unlimited.com
FASTEN FILMS Barcelona 930 24 18 57 https://fastenfilms.com
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78, 625 583 331 www.mindedfactory.com
Efímero Films Barcelona SCCL Sant Cugat del Vallès +34 653 383 079 www.efimerofilms.com
Moviemach Dosrius - Maresme Film Commission +34 937 916 434, +34 667 569 395 www.moviemach.com
Add2bee Creative Barcelona 655456434 www.add2beecreative.com
Puck Produccions Sant Just Desvern 606419133 https://puckproduccions.com
AXHA Comunicació Viladecavalls +34 937 331 606 , +34 644 618 416 www.axha.cat
Mandarin Media Barcelona 935185152 www.mandarin-media.com
El Cuarto Mono Barcelona 935185152 www.4mono.com

Pàgines