Directori d'empreses

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
FUNDACIÓN UNIVERSITARIA EUROPEA DE RELACIONES PÚBLICAS Barcelona 93 321 54 62 www.esrp.net
Associació de consumidors de mitjans audiovisuals- TAC Barcelona 93 488 17 57 http://www.consumidorsaudiovisuals.cat
Dante Sorgentini Barcelona 612 287 821 dantesorgentini.tk
Cifog Girona +34 972 40 13 00 www.cifog.cat
Escola Massana. Centre Municipal d’Arts i Disseny Barcelona 93 442 20 00 www.escolamassana.cat
Col·legi de Teatre de BCN Barcelona 93 423 97 37, 651 854 489 www.coledeteatredebarcelona.com
Grisart Fotografia, SL. Barcelona 93 457 97 33, 606 405 713 www.grisart.com
Universitat Oberta de Catalunya Barcelona 93 481 72 72 www.uoc.edu
Sindicat de la Imatge UPIFC Barcelona 93 412 05 64 www.upisindi.cat
Montenegro Media Barcelona 627 301 370 www.montenegromedia.es
Pere Portabella – Films 59 Barcelona 93 215 56 12 www.pereportabella.com
Insa Business, Marketing & Communication School Barcelona 93 280 66 96 www.insaweb.net
ECIB- Escuela de Cine de Barcelona Barcelona 93 246 26 15 www.ecib.es
Casanova Foto Barcelona 902 100 405 www.casanovafoto.com
Bande à part- Escola de Cinema, SL Barcelona 93 444 76 78 www.bandeapart.org
Guionistes Associats de Catalunya- GAC Barcelona 93 319 71 35 www.guionistes.cat
Drac Màgic Barcelona 93 216 00 04 www.dracmagic.cat
Institut per a la Cultura Democràtica a l'era digital-Associació Conservas Barcelona 639 025 865 www.conservas.tk
Nou Prodigi Barcelona 93 454 80 66 nouprodigi.net/
ESIC Business & Marketing School Barcelona 93 414 44 44 www.esic.edu/barcelona/

Pàgines