Missatge d'error

Notice: Undefined index: environment in include_once() (line 586 of /var/www/app/www/sites/default/settings.php).

Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
SWP Studio Barcelona 637032609 www.swpstudio.com
Exclusive Products Exclusivas Publicitarias S.L. Barcelona 932553173 exclusiveproducts.es
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
Mente Digital Barcelona 935851121 https://mentedigital.es/
FUENTEDEIDEAS Mataró - Maresme Film Commission +34 687 209 870 www.fuentedeideas.net
Mente digital Sitges +34 935 851 121 www.mentedigital.es/
Dora Agency (Edicions la Nit, S.L.) Barcelona 932724980 www.dora-agency.eu
Loud Barcelona Barcelona 93 170 79 70 www.loudbarcelona.com
Produccions Planetàries Granollers +34 93 840 06 33, +34 609 775 829 www.propla.net
Story and Co Films Barcelona 932180865 https://vimeo.com/user83676136
Asesores Corporativos It's Possible, S.L. Mataró - Maresme Film Commission +34 666 537 744 www.acitspossible.com
Lux Media Comunicació, S.L. Girona +34 972 911 400, + 34 626 396 892 www.luxmedia.cat
Metacom BCN Barcelona 638 375 498 https://barcelona.metacom.es/
Kopy Barcelona Barcelona 93 494 20 57 www.kopybarcelona.com
Vitel, S.A. Barcelona 93 490 30 30, 609 537 721 www.vitelsa.es
Mil Máscaras, S.L Barcelona 93 318 84 96 milmascaras.es/
Mindshare Spain Barcelona 93 327 30 00 www.mindshare.es
Bonapassa, Cinema & Audiovisual Consulting, S.L. Barcelona 639 461 792 www.bonapassa.com
Sigla Comunicación Barcelona 93 280 91 60 www.siglacomunicacion.com
EGM Laboratorios Color, S.A. Barcelona 93 201 63 88, 650 317 592 www.egm.es

Pàgines