Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Gil Stauffer L'Hospitalet de Llobregat +34 932 155 555, +34 932 155 016 www.gil-stauffer.com
Cesped Solucion Palau Solità i Plegamans +34 902 481 483 www.cespedsolucion.es
Taxis Laura Calafell +34 658 122 704 www.taxislaura.com
Càtering i Acció Lliçà de Vall +34 695 935 272, +34 938 437 602 www.cateringiaccio.com
Cal Tonarro Organyà +34 973 383 322 www.caltonarro.cat
TRANS-CINEMA- Albert Salichs Arenys de Mar - Maresme Film Commission +34 616 449 643 izenotapuj.jimdo.com
Mercadal Cuinats Girona +34 972 411 183 Www.mercadalcuinats.cat
EMBALEX, S.L. Palau Solità i Plegamans +34 938 640 170 www.embalex.com
MRW L'Hospitalet de Llobregat +34 932 609 800 www.mrw.es
Centre de la Imatge Mas Iglesias de Reus Reus +34 977 010 665 www.museudereus.cat/
Alquiler Navarra L'Hospitalet de Llobregat +34 934 379 229
Catering Hepburn Vilassar de Dalt - Maresme Film Commission +34 937 508 301, +34 659 918 187 www.catering-hepburn.com
Animales a Rodar Avinyonet del Penedès +34 647 603 040 www.animalesarodar.com
Animals Animats Aspa Sant Esteve de Palautordera +34 938 451 990, +34 609 563 545 www.escarlata.com
Alarmas y Videovigilancia Sant Cugat del Vallès +34 653 113 538 alarmasyvideovigilancia.com
Cuina Justa Sant Boi de Llobregat +34 936 303 234 www.cuinajusta.com
Catering Privat L'Hospitalet de Llobregat +34 931 654 143 privatevents.cat/
BURESINNOVA S.A. Sant Boi de Llobregat +34 936 614 785
CATALUNYA RENT 2010 SL Badalona +34 934 605 844 www.catalunyarent.com
Centre de Producció de Televisió Espanyola a Catalunya Sant Cugat del Vallès +34 935 823 030 www.rtve.es/television/catalunya/

Pàgines