Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Playfiction Video Barcelona 661 168 127 www.playfiction.com
Visum Studio Barcelona 93 024 78 00, 692 433 362 www.visumstudio.com
La Lupa Produccions, S.L. Barcelona 93 265 45 82, 669 318 307 www.lalupapro.com
El Dedo en el Ojo S.L. Barcelona 93 444 76 78 www.eldedoenelojo.com
Bande à part- Escola de Cinema, SL Barcelona 93 444 76 78 www.bandeapart.org
Boom Creative Barcelona 601 410 355 www.boom-creative.es
Trio de doses Barcelona 646 643 799 www.triodedoses.com
Inicia Films, S.L. Barcelona 93 008 06 18, 656 605 905 www.iniciafilms.com
Inside Channel Barcelona 93 245 84 43, 639 184 685 www.insidechannel.com
Fitzcarraldo Films L'Hospitalet de Llobregat +43 680 278 060 http://www.fitzcarraldo-films.com/
Parallamps Companyia Cinematogràfica Barcelona 93 211 85 18 www.parallamps.cat
Voodoo Productions, S.L. Barcelona 93 285 02 29, 619 763 001, 619 763 002 www.voodooproductions.net
Boogaloo Films Barcelona 93 461 80 71 www.boogaloofilms.com
Cautor Films Barcelona 871 999 169 cautorfilms.com
Blackbox productions, S.L. Barcelona 93 307 51 66, 696 829 370 www.blackbox.is
Sense of Motion El Prat de Llobregat 686 813 317 www.senseofmotion.es
AJOC Mataró - Maresme Film Commission +34687209870 www.dosdadosfilms.com
Filmsmagic Productora Audiovisual 609 892 494 www.filmsmagic.com
EL PLATÓ DE CINEMA L'Hospitalet de Llobregat 93 432 47 75 www.elplatodecinema.com

Pàgines