Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
La Flaka Barcelona 691 97 66 57 la-flaka.com/
The Visioning Solutions S.L Barcelona 697 893 333 www.thevisioning.com
Picnic Delis SL Barcelona 697240572
Oriente Atiram Hotels Barcelona 93 302 25 58 www.atiramhotels.com
Meson Castilla Atiram Hotel Barcelona 93 318 21 82 www.atiramhotels.com
Arenas Atiram Hotel Barcelona 93 280 03 03 www.atiramhotels.com
Tres Torres Atiram Hotel Barcelona 93 417 73 00 www.atiramhotels.com
Ampersand Traduccions Barcelona 93 415 99 90 www.ampersand.net
AGORA Traducciones Barcelona 93 002 04 05 www.agorafs.com
Area Alquiler, S.L. Barcelona 93 274 07 03 www.area-alquiler.com
Autocares Vista Bus Barcelona 936 612 179 www.autocaresvistabus.com/
Mudanzas Benítez Barcelona 93 100 24 95 mudanzasbenitez.es/
Repro Disseny Barcelona 93 274 98 90 reprodisseny.com
E2E Logistics Solutions SL Barcelona 600052417 www.e2elogistics.es/
Caterina House Barcelona 93 122 24 65 caterina.house/
Grup Qualia Barcelona 633614510 grupqualia.com/
Apartool Barcelona 93 315 87 63 www.apartool.com/
Spathios Barcelona spathios.com
Estudi Roig Barcelona 934 32 98 22 roig.net
HISPART, SA Barcelona 93 498 09 80 www.stereorent.es

Pàgines