Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
VideoEvents Barcelona 93 535 10 35 www.videoevents.es
Miki Velilla Filmmaker Barcelona 686 928 494 www.mikivelilla.com
Retrato Profesional Barcelona 639406907 www.carlosrondon.es/retrato-corporativo-linkedin/
Animation Box Barcelona 660 767 521 animationbox.es
Inside Channel Barcelona 93 245 84 43, 639 184 685 www.insidechannel.com
El Terrat Barcelona 93 458 07 27 https://elterrat.com/
Barking Horse Studios Barcelona 616 93 26 43 www.barkinghorsestudios.com
Productora Audiovisual Barcelona Barcelona 935 348 942 https://productoraudiovisualbarcelona.com/
Movie-Ments Banyoles +34 972 58 04 66, +34 608 261 328 www.movie-ments.cat
CIRICI & LA CREATIVA S.L. Queralbs 615 582 639 www.lacreativa.com
Telepúblic Lleida Lleida +34 973 836 448, +34 646 396 206 www.telepublic.cat
Eixam Media Barcelona 93 117 73 78 www.eixammedia.com
El Geranio Rojo Barcelona 607 554 156, 613 033 915 www.elgeraniorojo.com/
The Beats Films Esplugues de Llobregat T. +34 931 702 795 https://thebeatsfilms.com
Kokonita Studio Sant Cugat del Vallès 654 616 166 www.kokonitastudio.com
023. Think. Create. Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Identitat Creativa Barcelona 93 213 57 85 www.identitatcreativa.com
REBOBINA Sant Celoni +34 675 094 727 www.rebobina.eu
GusanoFilms SCP Manresa +34 93 877 09 78, +34 677 282 026 www.gusanofilms.com
ERAM Medialab, S.L. Salt +34 972 402 258 www.eram.cat

Pàgines