Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Señora X Productions Barcelona 932 55 39 88 señoraxproductions.com
EGM Studio Barcelona 93 201 63 88 www.egm.studio
Ifeelms Sabadell 93 180 97 85, 687 790 622 www.ifeelms.com
Apemanstudio Barcelona 636 363 054 www.apemanstudio.com
BAMF Producciones Barcelona 93 420 40 90 www.bamfproducciones.com
Animation Box Barcelona 660 767 521 animationbox.es
Peekaboo Animation, S.L. Barcelona 93 511 64 93, 618 142 089 www.peekabooanimation.com
The Beats Films Esplugues de Llobregat T. +34 931 702 795 https://thebeatsfilms.com
OVNI MediaLab Barcelona 670 233 376 www.ovni.ws
Nov25Studio SL Barcelona 669 320 133 www.nov25studio.com
VISUALMEDIA COMUNICACIÓN AUDIOVISUAL, S.L. Barcelona 93 531 49 11, 616 472 713 www.visualmediabcn.com
Looky Produccions Barcelona 93 532 68 70, 688 972 720 www.lookyproduccions.com
Kokonita Studio Sant Cugat del Vallès 654 616 166 www.kokonitastudio.com
Ikiru Films, S.L. Barcelona 93 219 20 77 www.ikirufilms.com
I + G Stop Motion Barcelona 616 698 832 www.stopmotion.cat
Producciones Dosmentes SLU Barcelona 93 246 26 15 www.produccionesdosmentes.com
ECIB- Escuela de Cine de Barcelona Barcelona 93 246 26 15 www.ecib.es
Blackbox Productions SL Barcelona 625 680 110 www.blackbox.is
Àccent Films Barcelona 654775848 www.accentfilms.es
ADN Play Barcelona 93 450 72 41 www.adnplay.tv

Pàgines