Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Municipis

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
SurFilm Audiovisual and Commercial Productions SL Barcelona 609 813 855 www.sur-film.com
Ayala Studio Barcelona 647 464 794 www.ayalastudio.com/
Western Productions S.L. Barcelona 616 972 124 www.westernproductions.tv
Vista Productions Barcelona 629 414 121 www.vista-productions.com
Studio Cortés Barcelona 931384816 www.studio-cortes.com
SETUP production services, S.L. Barcelona 932106346, 639944499 www.setup-bcn.com
Icecream Pictures SL Barcelona +34 93 348 43 75 www.icecreampictures.tv
Looky Produccions Barcelona 93 532 68 70, 688 972 720 www.lookyproduccions.com
Señora X Productos Barcelona, SL Barcelona 93 481 43 91 www.señoraxproductions.com
Apartamento Barcelona 93 203 42 00, 607 578 685 www.elapartamento.tv
PSN – Production Service Network Barcelona 699 926 249 www.productionservicenetwork.com
Igluuu Studio, S.L. Barcelona 93 272 43 46 www.igluuu.com
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Vivi- Film, S.L. Barcelona 93 323 80 80 www.vivi-film.com
Blua Barcelona 931 05 95 37, 659 369 824, 660 989 219 www.helloblua.com
INTERNAUTEN (haftungsbeschränkt) Barcelona 664661579 www.internauten.space
Tuset Studio Barcelona 93 371 30 93, 638 174 871 www.tusetstudio.com
Tangenio Barcelona 938 581 932, 679205094 www.tangenio.com
23 Unlimited Barcelona 639406907 www.23unlimited.com
El Cuarto Mono Barcelona 935185152 www.4mono.com

Pàgines