Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Drones Barcelona Barcelona 931641818 www.dronesbarcelona.es
Dfly Vision, S.L. Barcelona 627 529 240 www.dflyvision.com
Dronelab Team Barcelona 650 501 081 https://www.dronelab.es/
Skydive Empuriabrava- The Land of the Sky Castelló d'Empúries +34 972 45 01 11 https://www.skydiveempuriabrava.com/en/producciones/
CAT Helicòpters Barcelona 932240710 www.cathelicopters.com
Dronefels Castelldefels +34 690 099 371 www.dronefels.com
8kto Aerial Services, SL Lleida +34 629 382 590 www.8kto.com
TOPSHOT DRONE S.L. Sant Cugat del Vallès +34 935 543 000, +34 679 580 944 www.topshot.es
AEROFOR ENTERPRISE S.L Lleida +34 629 143 687 aerofordron.com/
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 https://artspacebarcelona.com/
Krypton Drones Sant Just Desvern +34 938 287 548 www.kryptondrones.com
Coptering S.L. Sabadell +34 937 469 022 www.coptering.com
Tech Drone Sant Pere de Vilamajor +34 670 233 141 www.techdrone.es
Mobula Films Barcelona 690059947 - 679453767 https://www.mobulaflyfilms.com
startap.cat Santa Coloma de Queralt +34 669 52 78 64 +34 625 576507 www.startap.cat
Eldroner Lleida +34 648 792 436 www.eldroner.com
RPAS VIEW Vilanova i la Geltrú +34 630 721 887 www.rpasview.com
Paisatges Verticals, fotografia aèria Girona +34 972 646 858 www.paisatgesverticals.cat
Cenital Vallromanes +34 630257041 www.drone-barcelona.com
Octocamvision S.L. Sant Cugat del Vallès +34 932 809 664 www.octocamvision.com

Pàgines