Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Madfixers Badalona +34 680 287 001 www.madfixers.com
Espacio Imasd Barcelona 607248541 www.espacioimasd.com
Makespain Barcelona 618742859 www.makespain.com/
Studio Cortés Barcelona 931384816 www.studio-cortes.com
Spot Locations- Location Agency Barcelona 648425414 www.spotlocations.com
VirtualAndGo Barcelona 935 478 200 //virtualandgo.com
Eventime Sound BCN SL Barcelona 672304172 artspacebarcelona.com/
MeLoc- Your Location Finder Barcelona 681652014 www.me-loc.com
Shoot Estudios S.L. Barcelona 627 805 007 www.shootestudios.com
Spathios Barcelona 633 035 658 www.spathios.com/
Aclam I Photo & Video Services Barcelona 93 487 20 46 www.aclamfoto.com
On Locations- Location Agency Barcelona 686 732 757 www.onlocations.com
SevenDaysIdeas Bet Sabata Berguedà +34 649 187 166 locations.sevendaysideas.com/
Agencia theFacto Sant Feliu de Guíxols +34 677 509 919 www.agenciathefacto.com
Projormon Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 610 456 077 https://roselldavid.wixsite.com/splocalitzacions
Agencia theFacto Sant Feliu de Guíxols +34 677 509 919 www.agenciathefacto.com
Espiral Spaces Barcelona 629198268 www.espiralspaces.com/
Doble 36 Barcelona 646098164 www.doble36.com
Barcelona Location Barcelona 675645466 www.barcelonalocation.com
Barcelona Shooting Granollers +34 938 400 633, +34 609 775 829 www.barcelonashooting.cat

Pàgines