Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Spot Locations- Location Agency Barcelona +34 648 425 414 www.spotlocations.com
BCNLocations.com Barcelona 601 042 393 bcnlocations.com
Barcelona Shooting Granollers +34 938 400 633, +34 609 775 829 www.barcelonashooting.cat
Hype Photo & Films SL Barcelona 93 158 77 50, 678 582 966 www.hype-photo.com
On Locations- Location Agency Barcelona 686 732 757 www.onlocations.com
The Global Location Barcelona 607 982 779 www.thegloballocation.com
Finques Gassiot SL Barcelona 93 207 21 12 www.finquesgassiot.com
Espiral Spaces Barcelona 629 198 268 www.espiralspaces.com/
Encuentra Location Agency Barcelona 93 555 77 86, 609 27 90 43 www.locationagency.es
Espais B:SM Barcelona 660 612 016 www.espaisbsm.com
Spathios Barcelona spathios.com
Projormon Sitges +34 610 456 077 roselldavid.wixsite.com/splocalitzacions
Action Location Sant Andreu de Llavaneres - Maresme Film Commission +34 620 677 154 www.actionlocation.com
Crazyforlocas (Vilassar) Vilassar de Mar - Maresme Film Commission +34 607 703 319 www.crazyforlocas.com
Renting Cam Studio Torrelles de Llobregat +34 600 603 395 www.rentingcam.com/
Location Service Vallromanes +34 644 564 253 www.locationservice.es
Madfixers Badalona +34 680 287 001 www.madfixers.com
Espacio Imasd Barcelona 607248541 www.espacioimasd.com
Makespain Barcelona 618742859 www.makespain.com/
Studio Cortés Barcelona 931384816 www.studio-cortes.com

Pàgines