Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Production Cars Film Barcelona 675 093 000
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com
360 filmmakers – Tour Virtual Barcelona 626940681 www.360-filmmakers.com
Miquel Solé Aleu Barcelona 653857359
Cookify sl Barcelona 678883721 www.cookify.es
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Retrato Profesional Barcelona 639406907 https://www.retratoprofesional.com/
cameraobscura studio Blanes +34 616 500 219 www.cameraobscura-studio.com
Mertxe Alarcón Esplugues de Llobregat +34 619 666 306 www.mertxealarcon.com
Nou-Studios Barcelona Audiovisual, SL. Barcelona 931753095 www.nou-studios.com
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 https://8artistmanagement.com/
SurFilm Audiovisual and Commercial Productions SL Barcelona 609 813 855 www.sur-film.com
Ayala Studio Barcelona 647 464 794 www.ayalastudio.com/
Western Productions S.L. Barcelona 616 972 124 www.westernproductions.tv
Vista Productions Barcelona 629 414 121 www.vista-productions.com
Studio Cortés Barcelona 931384816 www.studio-cortes.com
SETUP production services, S.L. Barcelona 932106346, 639944499 www.setup-bcn.com
Icecream Pictures SL Barcelona +34 93 348 43 75 www.icecreampictures.tv

Pàgines