Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Paisatges Verticals, fotografia aèria Girona +34 972 646 858 www.paisatgesverticals.cat
Crazyforlocas (Vilassar) Vilassar de Mar 607703319 www.crazyforlocas.com
YuMagic Barcelona 93 017 49 04 https://yumagic.com/
Hype photo & Films S.L Barcelona +34 678 582 966 +34 931 587750 www.hype-photo.com
Señora X Productions Barcelona, SL Barcelona 93 481 43 91 www.señoraxproductions.com
Hondo Studio Gavà +34 662 122 660 www.hondostudio.com
HYPE Photo&Films, SL Barcelona 93 158 77 50, 678 582 966 www.hype-photo.com
Carlos Castillo Massaguer Santa Maria de Palautordera +34 670 898 490 www.carlescastillo.com
El Gato Productions Mataró - Maresme Film Commission +34 655 869 556 www.elgatoproductions.net
Volga Barcelona 680 935 612 www.volga-volga.eu
TTProduction Barcelona 644.162.163 www.ttproduction.net
Good Monday Barcelona 619 82 45 25 / 609 807 610 www.goodmonday.tv
Studio Cortés Barcelona 931384816 www.studio-cortes.com
Lemure Barcelona 607085210 www.lemure.cat
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92, 625 50 88 87 www.barberafilms.com
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Production Cars Film Barcelona 675 093 000
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com

Pàgines