Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
El Gato Productions Mataró - Maresme Film Commission +34 655 869 556 www.elgatoproductions.net
Volga Barcelona 680 935 612 www.volga-volga.eu
TTProduction Barcelona 644.162.163 www.ttproduction.net
Good Monday Barcelona 619 82 45 25 / 609 807 610 www.goodmonday.tv
Studio Cortés Barcelona 931384816 www.studio-cortes.com
Lemure Barcelona 607085210 www.lemure.cat
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92, 625 50 88 87 www.barberafilms.com
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
Unida Studio Barcelona 931797841 www.unidastudio.com
Production Cars Film Barcelona 675 093 000
Formidable Producers SLU Barcelona 666981317 www.formidableproducers.com
360 filmmakers – Tour Virtual Barcelona 626940681 www.360-filmmakers.com
Miquel Solé Aleu Barcelona 653857359
Cookify sl Barcelona 678883721 www.cookify.es
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Retrato Profesional Barcelona 639406907 https://www.retratoprofesional.com/
cameraobscura studio Blanes +34 616 500 219 www.cameraobscura-studio.com
Mertxe Alarcón Esplugues de Llobregat +34 619 666 306 www.mertxealarcon.com
Nou-Studios Barcelona Audiovisual, SL. Barcelona 931753095 www.nou-studios.com

Pàgines