Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Productes/serveis sostenibles

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona 686928494 www.mikivelilla.com
El Gato Productions Mataró - Maresme Film Commission +34 655 869 556 www.elgatoproductions.net
Avisual Concept Barcelona 935 351 035 www.avisualconcept.es
MINIMAL HEROES SL Barcelona 936241754 minimalheroes.tv/
Informática y Telecomunicaciones Renting Services, S.L. Barcelona 93 676 24 22 www.it-renting.com
Destino Studios (SinergiasPi, S.L.) Tiana - Maresme Film Commission (+34) 690 300 185 www.destinostudios.com
EL CORRAL Gurb (+34) 621 277 978 www.elcorral.cat
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
360 filmmakers – Tour Virtual Barcelona 626940681 www.360-filmmakers.com
IZZA FILM Sant Feliu de Llobregat +34 608 157 015 www.izzafilm.com
Cookify sl Barcelona 678883721 www.cookify.es
Retrato Profesional Barcelona 639406907 https://www.retratoprofesional.com/
Kokonita Studio Barcelona 654616166 www.kokonitastudio.com/
023.Think.Create.Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Mayo films Barcelona 937043424
The Wild Pony S.L Barcelona 938553468, 629836740 www.wildpony.es
HAROLD ENTERTAINMENT Barcelona 932541200/914320033 www.haroldentertainment.com
Videoconversion Barcelona 93 417 37 39, 639 94 92 94 videoconversion.es
Peekaboo Animation, S.L. Barcelona 935116493, 618 142 089 www.peekabooanimation.com

Pàgines