Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Destino Studios (SinergiasPi, S.L.) Tiana - Maresme Film Commission (+34) 690 300 185 www.destinostudios.com
EL CORRAL Gurb (+34) 621 277 978 www.elcorral.cat
Pablo Tribello Fotógrafo Freelance Barcelona 662537670 www.pablotribello.com
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
360 filmmakers – Tour Virtual Barcelona 626940681 www.360-filmmakers.com
IZZA FILM Sant Feliu de Llobregat +34 608 157 015 www.izzafilm.com
Cookify sl Barcelona 678883721 www.cookify.es
Retrato Profesional Barcelona 639406907 https://www.retratoprofesional.com/
Kokonita Studio Barcelona 654616166 www.kokonitastudio.com/
023.Think.Create.Produce. Barcelona 93 434 10 44 www.es023.com
Miguel Velilla Filmmaker Barcelona 686928494 miguelvelilla.com/
Mayo films Barcelona 937043424
The Wild Pony S.L Barcelona 938553468, 629836740 www.wildpony.es
HAROLD ENTERTAINMENT Barcelona 932541200/914320033 www.haroldentertainment.com
Videoconversion Barcelona 93 417 37 39, 639 94 92 94 videoconversion.es
Peekaboo Animation, S.L. Barcelona 935116493, 618 142 089 www.peekabooanimation.com
Looky Produccions Barcelona 93 532 68 70, 688 972 720 www.lookyproduccions.com
Señora X Productos Barcelona, SL Barcelona 93 481 43 91 www.señoraxproductions.com
El Terrat Gestiones XXI, S.L. Barcelona 93 458 07 27 www.elterrat.com
Laboratoris Color EGM, S.A. Barcelona 93 201 63 88 www.egm.es/digital-content

Pàgines