Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
Unida Films Barcelona 931797841, 649 62 04 81 www.unidafilms.com
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
Production Cars Film Barcelona 675 093 000
Mendips Barcelona 93 015 38 36 , 695 168 250 www.mendips.es
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Forest Film Studio Sabadell 677 150 916 www.forestfilm.studio
Young Soul Studios, SCP Barcelona 644331137 www.youngsoulstudios.com
Creueta119 Sabadell 677 150 916 www.creueta119.cat
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
cameraobscura studio Blanes +34 616 500 219 www.cameraobscura-studio.com
Miguel Velilla Filmmaker Barcelona 686928494 miguelvelilla.com/
HAROLD ENTERTAINMENT Barcelona 932541200/914320033 www.haroldentertainment.com
SETUP production services, S.L. Barcelona 932106346, 639944499 www.setup-bcn.com
Sauvage.TV Barcelona 93 530 60 17, 727 700 673 www.sauvage.tv
Rec Stop & Play, S.L. Barcelona 93 453 75 48 www.recstopandplay.com
Icecream Pictures SL Barcelona +34 93 348 43 75 www.icecreampictures.tv
Fuera de Campo Producciones, S.L. Barcelona 652 20 85 56 www.fueradecampofilms.com
The Bad Cat Company Barcelona 93 289 24 50, 676 490 065 www.badcat.cat

Pàgines