Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Video Broadcasting Catalonia, SL Barcelona 615321815 www.djtalmedia.com
TTProduction Barcelona 644.162.163 www.ttproduction.net
La Chula Productions Barcelona 670719885 www.lachula.tv
Unida Films Barcelona 931797841 www.unidafilms.com
Barberà Films Barcelona 93 254 03 92, 625 50 88 87 www.barberafilms.com
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
Xavitorrents.es 626742517 https://xavitorrents.es
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
Production Cars Film Barcelona 675 093 000
Mendips Barcelona 93 015 38 36 , 695 168 250 www.mendips.es
Minded Factory Barcelona 933 090 778 www.mindedfactory.com
Forest Film Studio Sabadell 677 150 916 www.forestfilm.studio
Young Soul Studios, SCP Barcelona 644331137 www.youngsoulstudios.com
Creueta119 Sabadell 677 150 916 www.creueta119.cat
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
cameraobscura studio Blanes +34 616 500 219 www.cameraobscura-studio.com
Miguel Velilla Filmmaker Barcelona 686928494 miguelvelilla.com/
HAROLD ENTERTAINMENT Barcelona 932541200/914320033 www.haroldentertainment.com
SETUP production services, S.L. Barcelona 932106346, 639944499 www.setup-bcn.com

Pàgines