Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Alberto Chelleri Sitges - Film Cluster Costa Barcelona +34 938 932 526 www.albertochelleri.com
Minded Factory Barcelona 93 309 07 78 www.mindedfactory.com
Filmsnòmades GS SL Amposta +34 977 702 074, +34 609 534 879 www.filmsnomades.com
EntreFamilia Entertainment S.L. Barcelona +34 602180 236 https://entrefamilia.pro/
MIKI VELILLA FILMMAKER Barcelona +34 686 928 494 www.mikivelilla.com
Pandora Box TV Barcelona www.pandoraboxtv.com
Be LIT Studio SL Barcelona 93 017 47 67 https://blit.studio/
Julio Cerrillo Fotografía y video Sabadell 655021999 juliocerrillo.com/
La Industria Films Vacarisses +34 644 578 893 www.laindustriafilms.com
A FILMS Barcelona 644845833 www.afilms.net/
8 Artist Management / From Corsega, S.L. Barcelona 658408363 8artistmanagement.com
Maya Films Girona 661 906 502 www.mayafilms.tv
Bonapassa, Cinema & Audiovisual Consulting, S.L. Barcelona 639 461 792 www.bonapassa.com
Colmado Barcelona +34 672 027 071 www.colmado.tv
Hondo Studio Gavà +34 662 122 660 www.hondostudio.com
Byte Imatge Produccions S.L. Granollers 93 846 49 70, 619 77 88 24 www.byteimatge.com
Sunomono Films Barcelona 637 209 570 www.sunomonofilms.com
The Beats Films Barcelona 93 172 06 76 www.thebeatsfilms.com
Volga Barcelona 680 935 612 www.volga-volga.eu
Video Broadcasting Catalonia, SL Barcelona 615321815 www.djtalmedia.com

Pàgines