Resultats de la cerca

En aquest directori hi trobareu les fitxes de les empreses catalanes relacionades amb el món audiovisual que s’hi han inscrit a través del formulari disponible. Les empreses es troben classificades per categories. Des de la BFC i la CFC ens encarreguem de mantenir actualitzat aquest directori i donar d’alta les noves sol·licituds.

Si teniu qualsevol consulta o comentari sobre aquest directori, no dubteu en contactar-nos.

Categories

Títol Població Telèfon Correu electrònic Website
Benecé Produccions, SL Barcelona 93 284 07 19, 637 718 621 www.benece.es
Amor y Lujo, S.L. Barcelona 644 431 872, 722 745 492 www.amorylujo.com
Alhena Production Barcelona 600 44 90 18, 629 51 78 66 www.alhena.cat
Zucre! Films Barcelona 650 855 980 www.zucrefilms.com
Compacto, SCCL Barcelona 629030506 www.compacto.coop
Incis Films Barcelona 630873424 www.incisfilms.com
Possible Films, S.L. Barcelona 600 41 45 40 www.possible.es
Limmat Films Montcada i Reixac +34 698 604 095 www.limmatfilms.com
FASTEN FILMS Barcelona 930 24 18 57 https://fastenfilms.com
Puck Produccions Sant Just Desvern 606419133 https://puckproduccions.com
Carmel Barcelona 934618071 www.estudicarmel.com
Gris Medio SCP Barcelona 669832977 www.grismedioproductions.com
Unida Studio Barcelona 93 179 78 41 unidastudio.com
Alba Sotorra SL Barcelona 34 930 241 857 www.albasotorra.com/
Eddie Saeta s.a.u. Barcelona 934677040 www.eddiesaeta.es
CIRICI & LA CREATIVA; S.L. Barcelona 677389834 www.lacreativa.com
Artechnet Girona +34 605 470 602 www.artechnet.org
La Selva. Ecosistema Creatiu Barcelona 684014415 laselva.coop
Àccent Films Barcelona 654775848
Udol de Llop S.C.P. Sant Feliu de Llobregat 693 724 302 www.udoldellopproduccions.cat

Pàgines